Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ŞAHİN “ Siz Çalışın Yakında Açıklanacak”

SAFRANBOLU İÇİN YARIŞACAKLAR BELLİ

SAFRANBOLU İÇİN YARIŞACAKLAR BELLİ GİBİ !

 

 

şahin farklı3

HABERLERİMİZ BİR BİR DOĞRULANIYOR

AK Parti , başta Safranbolu olmak üzere diğer ilçelerin belediye başkan adaylarını işaret etti. Özellikle Safranbolu için bazı medya kanallarında farklı isimler gündeme getirilmiş olmasına karşın mevcut adayların  devam edeceği  konusunda Karabük Gündem sitemiz  ( http://karabukgundem.com/safranbolu-dr-necdet-aksoyla-devam-mi.html ) haberi ile  kamuoyunu bilgilendirmişti.

SAFRANBOLU İÇİN YARIŞACAKLAR BELLİ GİBİ !

Safranbolu için MHP Mustafa ÖZATA ile yola çıkacağını duyurmuştu. Ardından CHP , Parti Meclisinde belirlenen 4 aday üzerinde yaptırdığı anket çalışmaları neticesinde 5 Ocak’ta Mustafa EREN isminde karar vereceği iddia edilirken , AK Parti son yapılan İl danışma Kurulu toplantısında Genel Başkan Yardımcısı M. Ali Şahin’in açıklamalarında mevcut başkan Dr Necdet AKSOY ile yola devam edileceği yolunda sinyalleri verdi.

ŞAHİN “ Siz Çalışın Yakında Açıklanacak”

başkan aksoy
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin partisinin il danışma kurulu toplantısında merakla beklenen ilçe belediye başkanlığına aday olacak isimler için ince mesajlar verdi. Şahin; 200 saati aşkın çalışma yaparak 806 ilçemizin belediye başkan adayını tespit ederek genel başkanımızın onayına sunma noktasına geldik. 113 ilçemizle ilgili çalışmamız devam ediyor. Bir anket yaptırdık. Bu anketler tatmin etmedi ve başka bir firmaya daha anket yaptırdık. Önümüzdeki hafta genel başkanımızın onayına sunarsak ilçe belediye başkanı adaylarımızı açıklarız. Gönlüm arzu ederdi ki, Karabük ilçe belediye başkanlarımız noktasında çalışmalarımızı tamamladık ama genel başkanımızın onayı olmadan açıklayamıyorum. Şuanda görevde bulunan mevcut ilçe Belediye Başkanlarımız açıklanmış gibi çalışmalarınıza devam edin. Yani bu görevi sizlere yeniden verilmiş gibi çalışmalarınızı yapın ve yakında açıklanacak zaten.” Diyerek mevcut adaylar ile yola devam edileceği konusunda mesajı verdi.