Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“ŞAHİN’E TEŞEKKÜR EDERİZ”

  SAFRANBOLU’DA DA ASFALT

 

SAFRANBOLU’DA DA ASFALT ÇALIŞMASINA

START VERİLDİ

DSC_4432

 

Genel Sekreter Mehmet Uzun, “ Karabük genelinde köy yollarımızda 20-30 km asfalt göremezken bugün 180-200 km asfalt yapıyoruz” dedi.

Safranbolu’da grup yollarında asfaltlama çalışmalarının başlaması üzerine; Safranbolu Kaymakamımız Murat Bulacak, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Cengiz çalışmaları yerinde inceledi.

DSC_4417Bu yıl Safranbolu’da 30 km yolun asfaltlanacağını belirten Cengiz; “ Birinci olarak;  Değirmencik – Alören, Pelitören – Oğulören – Davutobası arası grup yolu ikincisi Gündoğan-Geren Yolu üçüncüsü Konarı-Düzce arası ve dördüncüsü de Ovacuma-Akkışla arası yollarımızı asfalt yaparak bu yılı hayırlısı ile tamamlamış olacağız. Bu konuda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz. Özellikle Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali Şahin’e çok teşekkür ederiz” dedi.

Karabük genelinde köy yollarımızda 20-30 km asfalt yapılırken şuanda 180-200 km asfalt yaptığımızı ifade eden Genel Sekreter Uzun ise “ 5 ilçemizde de asfalt çalışmamız devam ediyor. Safranbolu’da startı verdik. Şuanda 9,5 km lik Pelitören – Oğulören – Davutobası grup yolunun asfalt çalışmasına başladık. Bu konuda bizleri destekleyen Milletvekillerimiz, Valimiz, Meclis üyelerimizin sayesinde iş makinelerimizi yeniledik ve güzel neticelerini de almaya devam ediyoruz. Daha önceleri yılda 20-30 km asfalt yapılırken geçen sene 110 km bu yılda 180-200 km asfalt çalışması hedeflemekteyiz. İnşallah her geçen gün daha da iyiye giderek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ben gece gündüz demeden mesai kavramı gözetmeksizin çalışan personelime de çok teşekkür ederim. Onların sayesinde inşallah biz bu işi başaracağız” diye konuştu.