Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ŞAHİN”İŞİMİZ KARABÜK’E HİZMET”

AK Parti Genel Başkan

12190256_10153037923295044_1045402268_o

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, “Vatandaş artık seçim değil geçim istiyor. Birbirleriyle geçinme sorunu yaşayacak olan partilerin bir araya gelerek kuracağı hükümetten doğru dürüst geçim çıkmaz” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Karabük’te bulunan ve İl başkanı Timurçin Saylar ile mahalle toplantılarına katılan Şahin, Ovacık ilçesine bağlı Yeniören, Abdullar ve Pürçükören köylerini de  ziyaret ederek köylülerin sorunlarını dinledi.

Ak parti İl Başkanı Timürçin Saylar, Sağlık hizmetlerinde Karabük merkez ve ilçelerinde yaşanan sürecide görseller ile anlatarak gelinen nokta hakkında bilgiler verdi. Yeni projeler ve yatırımlarında başladığına dikkat çeken Saylar,” Artık algı yöntemi Karabük’te iş yapmıyor bakın hizmetler bir bir ortaya çıkıyor yapılanlar ve yapılacak olanlar,halkımızda en doğrusunu görüyor değerlendiriyor,Karabük 1 Kasımdan sonra yeniden TBMM de güçlenecek 2 Milletvekilimzi ile hizmet almaya devam edecektir” dedi.12170535_10153036588395044_2066769971_n

Karabük’ün Mehterler köyünü de ziyaret eden Ak parti Genel Başkan yardımcısı ve Karabük Milletvekili adayı, M.Ali Şahin, köylülere hitaben yaptığı konuşmada, “Kentlerde ne varsa köylerde de olacak” sloganıyla hizmet ettiklerini ifade ederek, Karabük ve ilçelerine yapılan ve yapacakları projeleri anlattı.

Kapullu Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Şahin, konuşmasında, üst üste seçim yapılmasından dolayı vatandaşın seçim kolik olduğunu, artık 1 Kasım’dan sonra 2019’a kadar seçim görmek istemediğini söyledi.

“MHP seçim akşamı kapıları kapattı”

Haziran seçimleri sonunda milletin kendilerini ülkenin en büyük partisi konumunda tutmaya devam ettiğini ancak yanlarına bir ortak almalarını da istediğini dile getiren Şahin, 7 Haziran seçimleri sonunda milletin verdiği görevi yerine getirmek için koalisyon çalışmalarına başladıklarını, MHP’nin daha seçim akşamı kapıları kapattığını, CHP’nin ise seçim çalışmaları sırasında “alkışlayın gitsinler” dediği için koalisyonu sindiremediğini anlatarak, koalisyon sürecinde yaşananları Bahçeli ve Kılıçdaroğlu’nun konuşmalarından örnekler vererek aktardı.

 “Geçim sorunu çözülmez”

Vatandaşın artık seçim değil geçim istediğinin altını çizen Şahin, “Birbirleriyle geçinme sorunu yaşayacak olan partilerin bir araya gelerek kuracağı hükümetten doğru dürüst geçim çıkmaz. Geçim sorunu çözülmez. Çözecek olan tıpkı 2002, 2007 ve 2011’de olduğu gibi AK Parti’nin yeniden tek başına iktidarıdır. Başka da alternatifi yok. Diğerlerinin iktidara gelme ne düşünceleri ne güçleri ne de hedefleri var” diye konuştu.

 “Bizim kimseyle sorunumuz yok”

12185901_10153037922435044_1407979378_o
Türkiye’nin 7 Haziran’ı yaşadığını ve 1 Kasım’dan sonra aynı tablonun oluşmaması gerektiğini vurgulayan Şahin, “1 Kasım’dan sonra 2011, 2007, 2002 tablosu oluşmalı seçim sonuçları itibarıyla. Daha yapacağımız çok işler var. Her alanda çok daha gelişmiş bir ülke, bir Karabük var. Karabük’te 3. sanayi bölgesiyle işsizliği sıfırlayacağız. Karabük’ün yaşanan trafik sorununu belediye çözemiyorsa yardımcı olmaya hazırız. Bizim kimseyle sorunumuz yok. Bizim kavga etmeye lüksümüz de yok. İşimiz Karabük’e hizmet. Daha yapacağımız çok iş var” sözlerine yer verdi.

anigifKapullu Mahallesi’nin sorunlarına değinen ve çözümü için gerekli projelerin hazırlandığını aktaran Şahin, emeklilere, gençlere ve taşeron işçilere yönelik yürürlüğe koyacakları çalışmalardan bahsederek sosyal alanda yapılacak hizmetlere işaret etti.

Kendisi dinlemeye gelen vatandaşların Kapullu Afet Konutları’na belediyenin tabu vermediği yönündeki şikayetleri üzerine yetkililerden bilgiler alan Şahin, çözümü konusunda yardım edeceğini belirtti.

Bir vatandaşın, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye konuyu aktardıklarını, Vergili’nin kendilerine “AK Parti’li Belediye Meclis Üyesi olan birisini başkan yardımcısı yapayım, çözebiliyorsa o çözsün” dediğini aktarması üzerine Şahin, “Sayın Vergili bunu çözemiyor ve bir meclis üyesinin çözmesini istiyorsa kendi durumunu gözden geçirmesi lazım” ifadelerini dile getirdi.