Saylar, “ Bu Partiden Yalancı Çıkmaz”

Son Güncelleme : 27 Nisan 2015 - 22:53

“Çıksa Çıksa Millete Hizmetkar Çıkar”

 DSC_0363

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar; “Bu partiden millette hizmetkâr çıkar, yalancı çıkmaz bunu Karabük bilsin” dedi.

Eskipazar İlçe Teşkilat Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu milletvekili aday tanıtım programında Karabük’e AK Parti İktidarı tarafından yapılan hizmetleri anlatan Saylar; Araştırma Hastanesi, Üniversite, Yollar, Tüneller gibi birçok hizmetin AK Parti iktidarı döneminde yapıldığını vurgulayarak; “Bu parti 2002 yılında kuruldu ve bir seçim bildirgesi yayınladı. 2007 milletvekili seçiminde ve 2011 yılında da bir seçim bildirgesi yayınladık. Bizler hem Eskipazar’a hem Karabük’e hem de Türkiye’ye verdiğimiz sözleri yerine getirdik. 2002 yılından şu güne kadar neler yaptık. Eskipazar’dan Gerede’ye, Karabük’e olan yolu yapmışız, tüneli yapmışız, ışıklandırmasını yapmışız. Karabük’ten Kastamonu yolunu ve Eflani yolunu yapmışız. Karabük’e 43 bin öğrencisi olan üniversiteyi yapmışız. Karabük’ün tüm köylerini KÖYDES projesi altında yollarını, su, kanalizasyon, elektrik sorunlarını çözmüşüz. Yenice yollarını ve tünellerini yapmışız. Yalnızca Yenice tünellerinin ışıklandırılması 30 milyon TL tutarında. Safranbolu’da tüm kamu yatırımlarını, Karabük’teki tüm il müdürlüklerini bitirmişiz. Eskipazar’da yıllarca Mermer yolunu yapamadı iktidara gelenlerin hiçbiri; ama kim yaptı bizim iktidarımız döneminde yapıldı. Eskipazar’da Belediye Başkanımın 2014’te verdiği sözlerinin yüzde 45-50 oranın da yapmış vaziyette. Birileri çıkacak verdiği sözlerden hangilerini gerçekleştirdiğini Karabük ve Eskipazar halkına gösterecek ki bizde diyeceğiz ki alnından öpelim. Bu partide millette hizmetkâr çıkar yalancı çıkmaz, bunu Karabük bilsin” diye konuştu.

“BİZ BU MİLLETİN HİZMETKÂRIYIZ VE HİZMETKÂRI OLMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ”

Muhalefet partilerinin hiçbir zaman ülkeyi yönetmeye talip olmadıklarını ifade eden Saylar; “Daha dün siyasi partilerin ülkeyi yöneten partilerin Sincan’ da tank yürütürken sesleri çıkmıyordu; ama biz şimdi tank yapıp dağlarda yürütüyoruz, hizmete bakacaklar. Biz bu milletin hizmetkârıyız ve hizmetkârı olmaya da devam edeceğiz. Daha dün millet meclisindebaşörtülü kardeşimiz dışarı dışarı diye yuhalanırken onlar da mecliste oturdular sesleri çıkmadı. Kendi başörtülü milletvekilinin başını açtılar. Önce onun cevabını versinler. Kardeşlerim her şeyden önce CHP genel başkanı SSK Genel Müdür iken bu millete ödeyecek maaşım yok param yok deyip SSK’nın tüm mallarını sattı ve bu ülkede maaşı öyle ödedi. SSK’yı batırdı önce onun hesabını versin. Önce eline hesap makinesi alsın, ondan sonra bu millete gelsin desin ben bu ülkeyi yönetmeye talibim. Hiçbir zaman ülkeyi yönetmeye talibim diyemiyor. Çizdiği tek şey var; yüzde 35 oya talibim. Ülkeyi yönetmeye hiçbir zaman talip değil.MHP bakıyorsunuz, dediği bir tek şey var; aldığı oyu korumak. Bir tanesi de barajı geçmek derdinde” diye konuştu.

“LAFLA PEYNİR GEMİSİ YÜRÜMEZ, LAF İLE PEYNİR GEMİSİ YÜRÜSEYDİ BU ÜLKEDE FARELER PADİŞAH OLURDU”

AK Parti’nin ülkeyi yönetme derdinde olduğunu ve millete, ümmete, mazlumlara hizmet borçlarının olduğunu söyleyen Saylar; “Bizde bu ülkeyi yönetme derdindeyiz. Bizim hem bu millete hem de dünya mazlumlarına hem de bu ümmete borcumuz var. Bizim hizmet borcumuz var. Onlar, bunları rüyalarında bile göremezler. Biz anayasayı da değiştireceğiz,  biz dünyada yeni bir medeniyeti de kuracağız, biz kanal İstanbul’u da yapacağız. Üçüncü havaalanını da yapacağız, nükleer santralıda kuracağız. İsmetpaşa’daki OSB kuracağız, biz buradaki Ak kayayı da yapacağız. Onları da görecekler. Akbaş barajını da yapacağızhavaalanı da yapacağız, o zaman diyorum ki çıkın sizde Eskipazar’a şunu yapacağız. Karabük’e şunu yapacağız. Bu ülkenin yönetimine iktidarına talibiz. Şu memlekettehavaalanı yapacağız. Diyemezler çünkü ülkenin yönetimine talip değiller. Lafla peynir gemisi yürümez, laf ile peynir gemisi yürüseydi bu ülkede fareler padişah olurdu” dedi.

Saylar; “Bizler, her zaman diyoruz; AK Parti bu ülkeye hizmet için var, bu ümmete, bu insanlığa hizmet adına var. Bizde iki milletvekili adayımız ile seçim startını verdik ve çalışmalarımıza başladık. Rabbim bizleri bu çıkmış olduğumuz bu yolda muvaffak eylesin. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.