Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Saylar Teşekkür Turlarına Devam Ediyor

    AK Parti

 

22221

 

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar ve yönetim kurulu üyeleri 15 Temmuz darbe girişimi süreci sonrasında verdiği desteklerden dolayı Sivil Toplum Kuruluşlarına teşekkür ziyaretlerine devam etti.

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilk olarak Haddeciler Derneği Başkanı’nı ziyaret ederek ardından sırasıyla Emekliler Cemiyeti, Çelik-İş, Kamu-Sen, MÜSİAD, KESK, Esnaf Odaları ve Erzurumlular Derneği’ni ziyaret ederek, 15 Temmuz darbe girişimi süreci sonrasında verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

11111112Türkiye’nin birçok darbe girişimi ile karşı karşıya kaldığını, zamanında Başbakan’ın, devlet adamlarının asıldığını vurgulayan Başkan Saylar, 15 Temmuz akşamı ise Türk halkının bu darbe girişimine müsaade etmediğini; vatanına, bayrağına, devletine sahip çıktığını belirtti.

15 Temmuz darbe girişimini tek vücut olarak hep birlikte önlediklerini kaydeden Saylar, “ 15 Temmuz’da fetö terör örgütü darbe girişiminde bulunarak gelişen ve her gün büyüyen Türkiye’yi eski günlerine geri çevirmek istedi; ama Türkiye Cumhuriyet vatandaşları buna izin vermedi. İstanbul’da, Ankara’da ve Türkiye’nin 81 İlinde tüm vatandaşlar meydana indi. Karabüklü kardeşlerimizde Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile meydana inerek demokrasiye, 01bayrağına, devletine sahip çıktı. Burada sivil toplum örgütleri de üyeleri ile birlikte meydanlara inerek ellerinden geleni yaptı ve devletinin, milletinin yanında oldu. 27 gün boyunca 7 den 70 e herkes gece gündüz nöbet tutarak vatanına sahip çıktı. Allah herkesten razı olsun. Rabbim bizlere böyle günleri bir kez daha yaşatmasın. Çünkü milletin vergisi ile alınan silahlar, tanklar, uçaklar; millete çevrildi. Düşmana çevrilmesi gereken namlular kendi vatandaşımıza çevrildi; ama çok şükür halk olarak bu darbe girişimine dur dedik. Bu kapsamda da İl yönetimimiz ile ziyaretler gerçekleştiriyoruz. STK’lara teşekkür ederek birlik ve beraberlik içerisinde ülkemiz için milletimiz için vatanımız için hep omuz omuzayız diyoruz” diye konuştu.