Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Seçim Sonrası “Feshane İşareti ..!”

FESHANE  KARABÜK TANITIM GÜNLERİ

FESHANE  KARABÜK TANITIM GÜNLERİ İPTAL EDİLDİ NEDENİ SEÇİMLER GÖSTERİLDİ..!!

Karabük Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim İbrahim Şahin, 17-20 Nisan tarihlerinde İstanbul’da yapılması planlanan “Karabük Feshane Günleri” etkinliğinin ertelendiğini söyledi.

ŞAHİN İBRAHİM

Geçen sene Ankara’da gerçekleşen KARABÜK GÜNLERİ ardından bu yıl İstanbul Feshane’de düzenlenmesi planlanan ve Karabük Milletvekili-AK Parti  Genel Başkan yardımcısı M.Ali Şahin tarafından bu senede organizasyonu Karabüklüler Vakfına verilen  FESHANE günlerinin iptali şok yarattı.

M.Ali Şahin’in kardeşi İl Kültür Müdürü İbrahim Şahin, bugün düzenlediği basın toplantısında, Ankara Karabüklüler Vakfı ile müşterek çalışma yaptıklarını ancak yerel seçimler nedeniyle yeterince hazırlanamadığını belirterek,”İstanbul’da ilimizi her yönüyle aktif bir şekilde tanıtamayacağımız  kanısı ile ileri bir tarihe erteledik. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile görüşerek sonbahar döneminde uygun bir tarihte etkinliği düzenleyeceğiz. Tarih belli olduğu zaman kamuoyuyla paylaşacağız. Bu erteleme hazırlıklarımızı durdurmayacak ve devam edecek. Kentimizi ilçelerimizin tüm değerleriyle tanıtacağız” şeklinde açıklama yaptı.

İl Kültür Müdürü Şahin , “yerel seçimler nedeniyle yeterince hazırlanamadığını belirterek,”İstanbul’da ilimizi her yönüyle aktif bir şekilde tanıtamayacağımız  kanısı ile ileri bir tarihe erteledik.” sözcüklerinde seçimlerde alınan sonuçlar sonrası AK Partinin Karabük’e ilk bakış sinyali olabilir diyen konuya yakın kaynaklar Karabük artık bu süreçte bir çok projeden ve etkinlikten geri  kalabilir görüşünü dile getiriyorlar.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO