Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sedat Namal İsmi Siyasete Bomba Gibi Düştü

Karabük TSO Başkanı Sedat

Karabük TSO Başkanı Sedat Namal, “Karabüklü iş adamlarının sorunları çözmek,işsizliğin sorunlarını çözmek demektir, Karabük’e yatırım gelmesini sağlamak bu kentin refah payının artmasını sağlamak demektir,bunları konuşunca siyaset yapılıyor deniyor ancak bu eksikleri konuşmalıyız ki Karabük sevgimiz doğrulansın” dedi..

5

 

Karabük merkezden başlayan ve dalga dalga büyüyen ardından Eskipazar,Yenice, Ovacık ve Eflani’den Sonra Safranbolu halkının da bu dönem siyasetçi olacaksa Karabük’ün ufkunu açacak, yatırımlar getirecek ve yeniden kentin toparlanmasını sağlayacak isimlere ihtiyaç var taleplerinin ortak akıl olarak kamuoyuna yansıması sonrası, vatandaşların ve bir çok STK ‘larının kafasında belirlenen ismin TSO Karabük Yönetim Kurulu başkanı Sedat Namal olduğu ifade ediliyor..

Namal’ın Karabük merkezde,Eskipazar,Ovacık gibi ilçelerde okullar ve camiler yaptırması ile Yenice,Safranbolu ve Eflani ilçelerinde ki bir çok yatırımlarda öncü olması vatandaşın olacaksa Sedat Namal olsun şeklinde ki görüşlerinin kamuoyunca paylaşılması dikkatleri çekiyor..

Her seçim öncesi isimler konusunda farklı yorumlar yapılırken bu seçim öncesi Sedat Namal’ın isminin Vatandaş ve STK ları tarafından önemsenmesi, TSO da başlattığı önemli hizmetler yanı sıra hayırsever işadamlığından kaynaklandığı belirtiliyor..

IMG_3225
TSO başkanı Sedat Namal “ Önce ki gün gazetelere demeç verdim,’ Karabük’te bir işadamı yatırımcı veya ufku geniş ticaret ve sanayi erbabını temsil edebilecek Karabük’ün en kılcal damarlarına kadar olan bütün insanların sorunlarıyla ilgilenebilecek bir kişi olarak, ihtiyaç duyulduğu noktada biz olmayız demeyiz. ‘ dedim bunun bile farklı yansımaları oldu iyi niyetli olarak dönenler var bize fikirlerini anlatanlar var birde farklı düşünceler ile çarptıranlar,bunları görüp değerlendirmelerimizi yapıyoruz dediğim bu, şuanda ana işimizle iştigal oluyoruz. Seçimle ilgili gerekli zamanlar ve dilimler ile müracaat süreleri var. Hangi partiden aday olacaksanız o partinin işleyiş kuralları var. Onlar yeri zamanı geldiğinde konuşulur.” Dedi..

Namal, “ Biz olaylara var olan yol ve yok olan yol olarak bakarız, Yani net kişilik tavrı ve doğru bildiğimiz yola devam kararlığı vardır, bu anlamda tabiî ki geçmişimizde siyaset olduğu için bunun yakıştırmalarını yapan halkımız, olmasını isteyen eşimiz dostumuz vardır.Ben iyi dilekleri/temennileri için teşekkür ediyorum, ama şunu belirteyim hemen biz rakip olarak görenlerde var, yani aday çıkabilir diyerek olmasın diyenler, istemeyenler de var. Bunları biliyoruz, ancak saygı duyarız bu düşüncelere, fakat değerlendirmeleri de tabiî ki yapıyoruz, arkadaşlarımızla konuşuyoruz “ açıklamalarında bulunurken “ Eskipazar Endüstri bölgesi konusunda sayın Başbakanımıza Karabük’e geldiğinde detaylı bilgiyi sunacağız, AK parti il kongresi akşamı iş yemeğinde kendilerini TSO olarak misafir edeceğiz.” Dedi