Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sonuçta,Karabük Kazansın

Karabük’te seçim heyecanı giderek

Karabük’te seçim heyecanı giderek hızlanıyor aday adaylığı dönemi gerçekten mükemmel geçti.
AK Parti aday adayları gerçekten ciddi bir mücadele verdiler,cesur davrandılar, sonuçta partinin Ankara kararı Karabük’ü gerçekten çok iyi tanıyan siyasette tecrübeli bir isim olan kalkınma bakan yardımcısı sayın Mehmet Ceylanı belediye baksan adayı olarak belirledi.
MHP de ise beklenen oldu. Karabük’ün mevcut belediye başkanı sayın Rafet Vergili rakipsiz tek aday olarak adaylığını açıkladı..
Vergili Karabük’te belediyecilik çıtasını kabul etmek gerekir ki yükseltti. Artık Karabük’te belediye başkan adayları büyük düşünmek zorunda, mega projeler ortaya çıkmalı.

Bir tarafta devlet planlama kökenli kalkınma bananlığında görev almış , bürokraside , siyasette deneyimi yüksek sayın Ceylan , diğer tarafta projeleriyle Karabük’e kendini benimseten ve bu projelerinde büyük bir bölümünü hayata geçiren sayın Vergili…
Bu mücadelede inanın kazanan Karabük olur. İki adayda hayalci değil artık.
Karabük’te belediyenin rutin yapması gerekenler değil de ciddi kazanımlar gelecek biz her iki adaydan da bu sinyalleri alıyoruz .
Diğer partiler yazımı yazdığım tarihte henüz adayları belli olmadığı için yorum yapamıyoruz. Ama inanıyorum ki onlarda bu yarışın içinde Karabük için güzel projelerle ortaya çıkıp siyaset sahnesindeki yerlerini alacaklardır.
Biz Karabük’e yakışır heyecanlı seviyeli birbirini suçlayan değil kendini en iyi anlatan bir atmosferde secim olsun istiyoruz..
Kısacası kazanan Karabük olsun.