Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SP “YAZIKLAR OLSUN” DEDİ

KARABÜK SAADET PARTİSİ İL

KARABÜK SAADET PARTİSİ İL BAŞKANI ÇEBİ AÇIKLAMA YAPTI VE “YAZIKLAR OLSUN” DEDİ.

 

1013917_176779555821880_1349210757_n

Saadet Partisi  Karabük İl Başkanı  Muhsin Çebi  Bugün bir basın duyuru yayımlayarak AK Parti başta olmak üzere ülkenin içinde bulunduğu kaos ortamı ile verdi veriştirdi.

Çebi basın duyurusunda şöyle dedi;    ” Biz Saadet Partisi olarak Gezi Parkı olaylarının başladığı ilk günden itibaren, hem iktidara, hem de muhalefete, yangına körükle gitmemelerini, parti menfaatlerini değil, ülke menfaatlerini ön planda tutmalarını tavsiye ettik.

 

“Türkiye Bir inatlaşmanın kurbanı edilmemelidir. İnatlaşma, kamplaşma kimseye fayda sağlamaz, Anarşiden adalet doğmaz. Haksızlıklarla mücadele vurarak, kırarak yapılmaz” dedik. 

 

“Çevremizin yangın yerine döndüğü, Suriye’deki ateşin kapımıza dayandığı bir ortamda ihtiyacımız olan şey, kamplaşmak, kutuplaşmak değil birbirimizi anlamaya çalışmaktır.. İktidarın; “güç bende istediğimi yaparım” demesi ne kadar yanlışsa, ’’Marjinal grupların ortalığı savaş alanına dönüştürmesi de o kadar yanlıştır” dedik.

 

“Milli iradeye saygı meydanları doldurmakla değil, milli iradeye uygun olarak az konuşup çok iş yapmakla olur” dedik.

 

Ama Sayın Başbakan’ın dünkü konuşmasından anlıyoruz ki, dediklerimiz bir kulağından girip öbür kulağından çıkmış.”

 

Sayın Başbakanın, son iki mitingindeki tavrı, tarzı, konuşması bunun en büyük göstergesidir. Evet, bir kere daha söylüyoruz; Maalesef  Başbakan, bu tavrıyla toplumu kamplaştırarak siyasi rant elde etmeye çalışmaktır.

      Sayın Başbakan Kazlıçeşme konuşmasında, mitinge destek vermediği için “Yazıklar olsun” diyerek Saadet Partilileri suçluyor. Oysa bizim geçmişimizi en iyi Sayın Erdoğan bilir. Biz, dört partisi kapatıldığı halde, tek bir taş atmayanlarız. Biz Birilerinin gönlünü hoş etmek için değil, millete hizmet etmek ve Allah’ın rızasını kazanmak için siyaset yapanlarız. Hayra motor, şerre fren olmayı temel ilke sayanlarız.

Saadet Partisi’nin başından beri iktidara ve muhalefete akl-ı selim çağrısı yapmasına karşın Sayın Başbakan ve ekibi Saadet Partisinin bu tavrını bilmesine, Milli Görüş ve Saadet Partisi üzerinden rant elde edebilmek için büyük gayret sarfetmesine rağmen Milli Görüşcüler buna müsamaha göstermeyince ’’Yazıklar olsun’’ diyerek sitemde bulunmuştur.

      Bizlerde Saadet Partisi olarak Sayın Başbakana sesleniyoruz

SAYIN BAŞBAKAN ASIL KİME YAZIKLAR OLSUN DENİR BİLİYOR MUSUNUZ?

10 yıllık iktidarında faiz lobilerine 600 milyar dolar ödeme yapıp ta, bu gün faiz lobisinden şikâyet edenlere.

Yazıklar olsun,

IMF’ye borcumuz bitti diyerek ülkenin borcunun bittiği havasını oluşturarak milleti yanıltıp, 10 yıllık iktidarında ülkenin borcunu 217 milyar dolardan 600 milyar dolara çıkaranlara.

Yazıklar olsun,

 

Irkçı emperyalizmin istek ve arzularına uygun olarak, Türkiye’nin hava ve deniz limanlarını Amerikan ve diğer işgal askerlerine kullandırtanlara,  Irak’ta milyonlarca Müslümanın katline sebebiyet vermek suretiyle ortak olanlara,

Yazıklar olsun

 

Yine ırakta Müslüman kadınların namusunu iffetini kirleten alçaklara sözüm ona cesur ve yürekli sıfatı atfederek dua edenlere

Yazıklar olsun

 

Yazıklar olsun İsrail ve Amerika’nın isteği ve arzusu doğrultusunda hareket edip, Suriye’de uzun yıllar sürecek kardeş kavgasına sebebiyet verenlere.

Yazıklar olsun

 

Sırf İsrail istemiyor diye toplanan yardımları, çaresiz, mağdur yardıma muhtaç Gazze halkına ve temsilcilerine gerektiği şekilde ulaştırmayıp, bu paraları bankada faize yatıranlara.

Yazıklar olsun,

 

Avrupa’nın peşine takılıp, hatta Avrupa Birliği Bakanlığı kurup, sonra Avrupa’dan şikayet edenlere…

Yazıklar olsun, yazıklar olsun, yazıklar olsun…”

Milli Görüşçüler bundan önce olduğu gibi bundan sonra da milletimizi kamplaştıracak, toplumda nifak oluşturacak hiç bir adımın içinde olmayacaktır. Bu böyle bilinsin.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

Web Tasarım & SEO: Best4SEO