Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

STADYUM 21 EYLÜL’E YETİŞECEK Mİ?

Karabükspor un süper lig

Karabükspor un süper lig karşılaşmalarını oynadığı Dr Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu protokol-basın-numaralı tribünleri inşaatı sezona yetişmiyor.

 

stat son 67 gün

 

 

 

 

 

 

 

 

Liglerin başlama tarihi olan 17 Ağustos 2013 tarihine yetişmeyeceği belli olan stat çalışmalarını yakından takip eden KARABÜK GÜNDEM , çalışmalarının bu tempoda devamı halinde  21 Eylül karşılaşmalarına yani liglerin 6.haftasına yetiştirilebileceği bilgilerine ulaştı.

 

Liglerin 6 haftasına yetişmesi konusunda Karabük Spor İl Başkanlığında söz veren yüklenici firma işi gevşetmez ve ciddiye alırsa Eylül sonlarına doğru yetişecek stadyum Kapasitesi 12 bin dolayına çıkmış olacak ve ses akustiği ve görünümü ile de modern bir statyuma kavuşulacak.

 

Yaklaşık 4 sezondur bitirilemeyen çalışmalar tamamlanmış olacak ancak bu kez stadyum çevresinde ki oto park ve peysaj alanlarının olmayışı sıkıntıları yaşanacak diyen konuya yakın kaynaklar en azından tribünler tamlansın, Basın-Protokol A-B ve Numaralı 1-2-3-4 tribünleri bitisin hatta localar tamamlansın ve Karabükspor hiç olmazsa bilet fiyatlarını da ucuz tutarak taraftarı sahaya çekebilsin diyorlar.