Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

STADYUM İÇİN AÇIKLAMA BEKLENİYOR

  4 SEZONDUR YAPIMINA

 PRTBN

4 SEZONDUR YAPIMINA DEVAM EDİLEN YENİŞEHİR DR NECMETTİN ŞEYHOĞLU STADYUM MODERNİZASYONU TRİBÜN YAPIMI İŞİ KARABÜK’TE YILAN HİKAYESİNE DÖNERKEN ,  PROTOKOL-BASIN TRİBÜNÜN SEZON SONUNA KADAR ZOR YETİŞEBİLECEĞİ İDDİA EDİLİYOR.

KARABÜK GÜNDEM HABER SİTEMİZ KONU HAKKINDA GEÇTİĞİMİZ AYLARDA SÜREKLİ YAYINLARI İLE BU STADYUM İŞİ NE OLACAK DİYEREK GÜNDEMDE TUTMAYA ÇALIŞTIĞI  AYMAZLIĞA KARDEMİR KARABÜKSPOR AS BAŞKANI AHMET GÖLBEK’TE  SESSİZ KALMADI.

GÖLBEK ;  “KARABÜK İNSANI SİNİR KÜPÜ HALİNE GELDİ YÜKLENİCİ FİRMA KESİN BİR TARİH VERMELİ” DİYEREK  BUGÜNE KADAR YAPILAN AÇIKLAMALARIN YALAN ÇIKTIĞINA DİKKAT ÇEKTİ.  BU VERİLEN BİTME TARİHLERİNİN TBMM BAŞKANLIĞI DÖNEMİNDE SAYIN M.ALİ ŞAHİN’E , BU KENTİN MİLLETVEKİLLERİNE, VALİSİNE YAPILDIĞINA DEĞİNEN GÖLBEK  “STAT NE ZAMAN BİTECEK” DİYE SORDU 

MANSETT

Süper ligde bölgenin tek temsilcisi olan KARDEMİR KARABÜKSPORUN maçlarını oynadığı Dr Necmettin ŞEYHOĞLU stadyumu tribün inşaat çalışmalarının 4 sezondur devam etmesi Ülkede alay konusu olmaya başladı.

Yaygın Televizyon spor programlarında “ne bitmez stadyum”  şeklinde eleştriler ile gündeme gelen Yenişehir Dr Necmettin Şeyhoğlu stadyumunun bitirilemeyen çalışmaları için yüklenici firma  suçlanıyor.

Konu hakkında KARABÜK GÜNDEM haber sitemiz ; 3.09.2013 sayımızda http://karabukgundem.com/yok-boyle-bir-sey.html “bu kentin ayıbıdır” haberi ile yüklenci firmanın 3 ay daha ek süre alacağı ve işi uzatacağı   yine 7.7.2013 tarihinde yüklenici firmanın Eylül ayı içinde bitirilebileceği yolunda ki açıklamaları sonrası http://karabukgundem.com/stadyum-calismalari-hizlandi.html  ile yaptığımız haberle stadyum sorunu hakkında kamuoyunu bilgilendirmişti.

Karabük medyasının üzerinde durduğu Stadyum sorununa sonunda Karabükspor As Başkanı Ahmet Gölbek’te isyan etti.

Bu güne kadar sessiz bir bekleyiş işinde olayları sükunet ile takip eden ancak çözümsüzlüğü gören Karabükspor As başkanı ve gazeteci Ahmet Gölbek ; “Daha önce ÇEŞİTLİ TARİHLER VEREN,ancak verdiği o tarihlerde inşaatları bitirmeyen,YAKLENİCİ FİRMA,Yenişehir Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu inşaatlarını NE ZAMAN BİTİRECEK..? DAHA ÖNCE VERDİĞİ TARİHLER DOĞRU ÇIKMADI..!! KESİN BİR TARİH VERECEK Mİ/VEREBİLİR Mİ..? Ödenek sıkıntısı yok,yeterli miktarda ödenek,yeterli miktarda para var,o zaman STADYUM İNŞAATI neden bitirilmiyor,neden bitmiyor ve KESİN BİTİŞ TARİHİ NE ZAMAN..? ”  diye sordu ..

Gölbek ; ” Bakın HERKESİN KAFASI KARIŞTI.. YÜKLENİCİ FİRMA tarafından daha önce verilen tarihler doğru çıkmayınca,herkesin kafası karıştı,hemen herkes ciddi bir tedirginlik,ciddi bir gerginlik içine girdi. Kimi çevreler STADYUM İNŞAATININ bitişi için İKİNCİ YARIYA YETİŞİR şeklinde görüş veriyor,değerlendirme yapıyor,kimi çevreler ise GELECEK SEZON BAŞINA BELKİ YETİŞİR şeklinde görüş veriyor,değerlendirme yapıyor. Bunun doğrusunu YÜKLENİCİ FİRMA BİLİR ve Kamuoyu’na DALGA GEÇER şekilde değil,GERÇEĞİ YANSITAN bir açıklama yapılarak İŞİN NE ZAMAN BİTECEĞİ duyurulmalı. Yoksa GERGİNLİK GİTTİKÇE TIRMANIYOR haber olsun.” diyerek  yılan hikayesine dönen stadyum olayına değindi.

IMG_3873

Yenişehir Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadyum inşaatı YILAN HİKAYESİNE döndü,KAÇ KEZ TARİH VERİLDİ hiçbiri doğru çıkmadı,kaç kez “ŞU TARİHTE BİTİRİLECEK..” denildi,ne yazık ki doğru çıkmadı.” diyen Gölbek  ;  LİGİN İKİNCİ YARISINA YETİŞECEK Mİ..? ” diyerek sorguladığı son açıklamasında,  ” Bakın bu iş GENİŞ KİTLELERİ ÇİLEDEN ÇIKARTMADAN BİTİRİLSE İYİ OLUR,yine söylüyoruz,bu iş insanların TEPKİSİNİ çekmeye başladı,geniş kitleler “BİZİMLE DALGA MI GEÇİLİYOR..” anlayışına dümen kırdı.. YÜKLENİCİ FİRMA adına Vali Sayın İZZETTİN KÜÇÜK’E tarihler verildi,YÜKLENİCİ FİRMA kanalı ile Gençlik ve Spor Genel Müdürü aracılığı ile AK Parti Genel Başkanı ve Karabük Milletvekili Sayın MEHMET ALİ ŞAHİN’E tarih verildi DOĞRU ÇIKMADI. Şimdi Karabük’te, özellikle SPORSEVER ve GENİŞ BİR KİTLE,tepkili hale geldi ve bu kitle “NE OLUYOR KARDEŞİM KARABÜK İNSANI İLE DALGA MI GEÇİLİYOR..” derse,bunu dillendirirse yanlış yapıyorsunuz demek mümkün mü..? STADYUM,LİGİN İKİNCİ YARISINA YETİŞECEK Mİ..? Yoksa GELECEK SEZONA MI SARKACAK..?” diye sorgulayarak Gençlik Spor Genel Müdürlüğü dolayısı ile Karabük il müdürlüğü ve yüklenici firmanın konu hakkında kesin bir açıklama/tarih verilmesini istedi.

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO