Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Tam Bir Komedi..

Kapandı haberleri 2 Kez

vatan

Kapandı haberleri 2 Kez Yalanlandı. Ancak Vatan Hastanesi önünde maaşlarını alamayan personel 2 kez eylem yaptı. Borçlar 2013 sonunda ödenecek maaşlar yatacak dendi, bu arada bir çok doktor hastaneden ayrıldı, en son olarak ise Şubat ayı başlarında tüm maaşlar ödenecek denerek hastanenin kapatılmayacağı vurgulandı.

Ancak;  Karabük Vatan Hastanesi bugün itibariyle sağlık hizmetlerini durdurdu.

Karabük Batı TV haberine göre  Karabük İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hastanede Anestezi ve Mikrobiyoloji uzmanı olmadığı gerekçesiyle sağlık hizmetlerine ara verildiği öğrenildi.

Karabük Vatan Hastanesi Direktörü Orhan Can geçtiğimiz ay düzenlediği basın toplantısında “Hastanede çalışanlar için bundan sonra hiçbir maddi sıkıntı olmayacak, Şubat ayında tüm borçları ödenecek, ” şeklinde açıklama yapmıştı.

Ancak; Hastanede Anestezi ve mikrobiyoloji uzmanı göreve başladığı zaman sağlık hizmetlerine devam edebileceği belirtilen haber sonrası Vatan hastanesi personeli yine mi diyerek hastanenin geleceği konusunda umutlu olmadıklarını beyan ettiler.

Öte yandan bugün Karabük’te bir başka sağlık skandalı daha konuşulmakta.   Yıllardır uzman doktor sıkıntısı çeken Karabük’te görevli 7 Göğüs uzmanı Zonguldak’a geçici görevli olarak gönderildi .

Vatandaşlar “Karabük’te Göğüs hastaları doktora çok kolay ulaşabildiklerin den  olsa gerek Karabük’ten Göğüs uzmanları , hali hazırda 7 göğüs uzmanı olan Zonguldak’a geçici görevle gönderildi.  Şu anda Karabük’te 2 tane aktif çalışan göğüs uzmanı var,  diğerleri biri Umrede , geçici görevde  ” diyerek  şikayetlerini dile getirdiler.

Kaynak Batı TV