Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Temizlik Kadar temiz Tutmak da Önemli!!

  Karabük Belediyesinin anlaşmalı

 

Karabük Belediyesinin anlaşmalı temizlik ekipleri belirli saatlerde çöpleri topluyor ve sık sık konteynerler değiştirilirken hijyen çalışmaları yapıyor. Ancak gelişi güzel atılan atık ve çöpler çirkin görüntülere neden oluyor ve Vatandaşın dikkatini çekiyor.

Sosyal medya da özellikle Yenişehir/Şirinevler bölgesinde çöp toplama bölgelerinde düzensiz/zamansız  çöp bırakma nedeni ile göze hoş gelmeyen görüntülerin olduğu vurgulanıyor ve resimler paylaşılıyor.

Yetkililerin yaptığı incelemeler de  ise çöp toplama ekiplerinin günde belirlenen 2 saatte düzenli çöplerin toplandığı, toplama dönemi sonrası bırakılan çöplerin ise gün içinde bu tip görüntülere neden olduğu yönünde.

Özellikle bölge esnaflarının çok dikkat etmesi gerektiğini vurgulayan yetkililer marketlerden ve yakın esnaflardan artan atıkların bu tür pis görüntülere neden olabildiğine dikkat çekiyorlar.

Konu hakkında Karabük Belediyesi ve Temizlik firmasının da çalışmaları olacağına değinen konuya yakın kaynaklar , Vatandaşları uyararak çöplerin ‘toplama’ saatleri içinde bırakılması ile çirkin görüntülere neden olacak fazla atıkların gelişi güzel çöp kutuları çevresine atılmamasını isteyeceklerini tekrarı halinde ise cezai işlemleri uygulayacakları ifade ediyorlar…

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO