Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Tıbbi Cihaz Desteğinde Bulunan Kurum, Kuruluş ve Firmalara Teşekkür Belgesi Verildi.

Vali Fuat Gürel, Covid-19

Vali Fuat Gürel, Covid-19 salgın hastalığı ile mücadele sürecinde yaptıkları bağışlar ile İl Sağlık Müdürlüğümüze; PCR Test Cihazı, Yüksek Akışlı Oksijen Cihazı ve Hasta Başı Monitör kazandıran Karabük Ticaret ve Sanayi Odası, Karabük Özel Sektör Demir-Çelik Haddecileri Derneği, Kardemir AŞ, Boskay Metal, Öz Metal Demir Çelik ve Sönmezler Madencilik firmalarına Teşekkür Belgesi takdim etti.

Valilik Makamında gerçekleşen Teşekkür Belgesi takdim töreninde konuşan Vali Fuat Gürel, “Ülkemiz; Tüm dünyayı etkisi altına ala “Covid-19” salgınına karşı mücadelede devleti ve milletiyle takdire şayan bir çalışma örneği sergilemiş, iş insanlarımız, sanayicilerimiz ve Meslek Kuruluşlarımızın da desteği ile salgının kontrol altına alınmasında büyük yol katedilmiştir. Bu mücadelemizde, hastalığın teşhisinde ve tedavisinde büyük öneme haiz tıbbi cihazları ilimize kazandırarak halk sağlığımıza vermiş olduğunuz kıymetli desteğiniz için müteşekkir olduğumu bildirir, çalışmalarınızda sağlık ve esenlikler dilerim.”dedi.

Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı ile KBÜ Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Nihat Yılmaz’dan yer aldığı törende Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier’e, Karabük Özel Sektör Demir-Çelik Haddecileri Derneği Başkanı Pehlivan Baylan’a, Kardemir AŞ. Genel Müdür Yardımcısı Uğur Altundağ’a, Boskay Metal Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Bostancıoğlu’na, Öz Metal Demir Çelik Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öztürk ile Sönmezler Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sönmez’e  “Teşekkür Belgesini” takdim eden Vali Fuat Gürel toplumsal dayanışmaya verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.