Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

TOKİ Karabük’te Yüksek Fiyat Çekmiş…

  Başbakanlık Toplu Konut

 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresince (TOKİ) Karabük’ün de içinde bulunduğu 38 ilde açık 6 bin 893 konut satışa sunuldu. 50 Konutun satışa sunulacağı Karabük TOKİ’de diğer illere nazaran fiyatların yüksek oluşu dikkat çekti

Başbakanlık Toplu Konut İdaresince (TOKİ) 38 ilde açık satışa sunulan 6 bin 893 konut, 55 bin liradan başlayan fiyatlar ve aylık 185 liradan başlayan taksitlerle sahiplerini beklerken 50 konutun satışa sunulacağı Karabük TOKİ’de, Kastamonu ve Zonguldak’ta yapılan evlere nazaran ev fiyatlarının yüksek oluşu neden sorularını da beraberinde getirdi.

38 İlde satışa sunulacak olan TOKİ konutları arasında en yüksek konut fiyatlarında Uşak başı çekerken Düzce ikinci sırada yer alırken, Karabük TOKİ konutlarında en yüksek fiyat sıralamasında Edirne’den sonra 8.sırada yer aldığı görüldü.

İşte Liste; 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresince (TOKİ) 38 ilde açık satışa sunulan 6 bin 893 konut, 55 bin liradan başlayan fiyatlar ve aylık 185 liradan başlayan taksitlerle sahiplerini bekliyor. ( TOKİ – Anadolu Ajansı )