Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

TSO ‘DA BAKKA’NIN HİBE PROGRAMI AÇIKLAMASI GERÇEKLEŞTİ

    Karabük Ticaret

 

 

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis toplantı salonunda bugün BAKKA’nın 2013 yılı teknik destek programı kapsamında  kamu, kurum ve kuruluşların dernek, vakıf ve organize sanayi  bölgesi gibi kurumları kapsayan hibe programı hakkında açıklama yapıldı.

 

TSO ‘DA BAKKA’NIN  HİBE PROGRAMI AÇIKLAMASI GERÇEKLEŞTİ

 

Karabük Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sedat  NAMALve BAKKA Karabük koordinatörü Sakin EREN basın mensuplarına bilgi verdi. NAMAL “  Temmuz ve ağustos aylarında projeleriyle Ajansa  müracaat eden dernek ,vakıf, gibi kurumların üyelerine  on beş bin lira para hibe edilecek. Karabüklü olarak bu projelere daha çok ağırlık verdiğimizi ve bu projelerden faydalanmamızı kurum ve kuruluşların yatırım noktasında kendilerine katkısı olacağını düşünüyorum.

Kamu, kurum ve kuruluşlar dernek ve vakıflar üyelerini bu hibe programı sayesinde eğitebilir seminerler düzenleyebilir bilgi paylaşımıyla ilgili projeler yapılabilir. Kooperatifler de üyelerine yazılı ,görsel bilgilendirme eğitim gibi yararlar sağlayabilir. Bartın Karabük ve Zonguldak illerinin başvurabileceği projeler olacak ancak bizim öncelikle hareket etmemiz gerekiyor” dedi.

BAKKA’nın Karabük koordinatörü Sakin EREN “ teknik destekteki amacın dernek kurum ve vakıfların personelleriyle ilgili kendi üyelerini eğitmesi alanında destek veriyoruz. Başvuru formunda açık olarak anlatılıyor ve uygun gördüklerimizi destekliyoruz. Daha önce Bilim Sanayi ve Teknoloji il Müdürlüğü bu programdan yararlandı. Müracaatların ajansa yapılacağını dile getiren EREN en fazla talebin Karabük’te gerçekleştiğini dile getirdi.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO