Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

TSO ÜYELERİ WIN METAL FUARINDAYDILAR

KARABÜK TİCARET VE SANAYİ

page

KARABÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI (TSO)  ÜYELERİ WIN METAL FUARINDAYDILAR .KONUYLA İLGİLİ OLARAK KARABÜK TSO DAN YAPILAN AÇIKLAMADA ŞÖYLE DENİLDİ ;

“Yönetim Kurulu’nun aldığı karar gereğince, meslek komiteleri ve meslek gruplarının etkinlikleri desteklenecek.Meslek grupları fuar,seminer,konferans,iş gezisi ve bunun gibi faaliyetler içinde yer alarak sektörleri ile ilgili gelişmeleri yakından takip edebilecek.

İlki 37. Yapı Fuarıyla başlayan faaliyetler 2. Ve 3. Meslek gruplarının 5-8 Haziran 2014 tarihinde yapılan Uluslar arası WIN fuarlarına katılımıyla devam ediyor.Demir çelik,metal ürünleri,makine imalatı ile iştigal eden 2. Ve 3. grup üyelerimizden 38 kişi Uluslar arası WIN fuarlarına 2 günlük katılım gerçekleştirdi.

TÜYAP’ta gerçekleştirilen WIN Metal Working 19.Uluslararası Makine İmalatı ve Metal İşleme Teknolojileri Fuarı WIN Welding 14.Uluslararası Birleştirme,Kaynak ve Kesme Teknolojileri Fuarı ve 8.Uluslar arası Yüzey İşleme Teknolojileri Fuarı uluslar arası düzeyde imalat endüstrisinin en önemli fuarların olduğu biliniyor.Sektörün öncü kuruluşlarının yer aldığı fuarda yeni teknolojilerin sunumu yapıldı.”

Bu fuarın ardından yine 2. Ve 3. Gruplar için 11-13.09.2014 tarihinde Demir –Çelik ve Döküm Teknolojilerinin sergileneceği Ankıros 2014 fuarına da katılım yapılması planlanıyor.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO