Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

TSO’DA ÖRNEK DAVRANIŞ

KTSO BİR DÖNEM ÖNCE

KTSO BİR DÖNEM ÖNCE Kİ BAŞKANINA PLAKET VEREREK YAPTIĞI ÇALIŞMALARI ÖDÜLLENDİRDİ.TSO BU TUTUMU İLE KONGRELER SONRASI YAPILMASI GEREKEN GÜZEL BİR TUTUMA ÖRNEK OLDU.

TSO’DA ÖRNEK DAVRANIŞ

 

Karabük Ticaret ve Sanayi Odasında ilk meclis toplantısı icra edilirken,bir önceki yönetim kurulu başkanına mevcut yönetim ve başkanınca plaket takdim edildi.
Diğer  anlamı ile  bir  önceki TSO Başkanı Pehlivan Baylan ile mevcut Başkan Sedat Namal arasında devir teslim töreni yapıldı.

Karabük TSO Meclis toplantı odasında gerçekleşen devir teslim töreninde bir konuşma yapan Sedat Namal, “ Pehlivan abimiz ile kötü bir günümüz olmadı. Kendisinin siyasi ve cemiyet hayatı tecrübelerinden yararlandık. Biraz hareketli ve pratik olduğu için biz geride kaldık yetişemedik. Hep koşturdu. TSO ve Karabük’e verdiği desteklerden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Eski TSO Başkanı Pehlivan Baylan ise, yeni seçilen meclisi kutlayarak demokratik bir seçim olduğunu söyleyerek, “Bu makamlar gelip geçici. Önemli olan hoş bir seda bırakmak. Benim size ifade etmeye çalıştığım ve görev yaptığım sürede bunu ortaya koydum. Başta biz bir aileyiz. Protokolde TSO sonlarda gözüküyor ama yaptığımız çalışmalarda ve 4.5 yıllık sürede üçüncü sıraya geldik. Belirleyici olduk. Bunu yaparken, birlik beraberliği, ortak akla önem verdik takım oyununu iyi oynadık. Sizlerin bunu daha ileri getireceğine inanıyorum. Bu iller zor işler ama bu şehirde yaşıyoruz. Buradaki insanlar seçkin ve bu şehre sevdalı olduğunu düşünüyorum. Biz bu Karabük’e sevdalı insanlarız. TSO ve bu meclis 1954 yılında kurulmuş ve şu anki bulunduğumuz binayı almışlar. Onlar bu güzel mekanı ortaya koymuşlar ve bizlerde hizmet etmeye çalışıyoruz. Aramızdan ayrılanları ahirete göç edenleri rahmetle yad ediyorum. Bulunduğumuz görev makam Türkiye Cumhuriyeti’nin ekonomik anlamda ilk 500’e giren bu TSO’dan çıkan 14 tane sanayicimiz var. Onun için yükünüz ve sorumluluğunuz ağır. Ona göre çalışmamız lazım. Sizlerin yapacağı en önemli iş Filyos limanı için gayret edin ve çalışın. Yatıp kalkın bu işi takip edin. Bunun yanında lojistik köy üstü için çalışmaları yapın. Bizler tüm fizibilite çalışmalarını yaptık” dedi.
Konuşmalarından devir teslim tutanağı imzalanarak, Meclis Başkanı Timurçin Saylar ve TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Namal tarafından plaket ve hediye takdim edildi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO