Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Türkiye İşitme Engelliler Kadınlar Voleybol Müsabakaları Final Maçı İle Sona Erdi.

Türkiye İşitme Engelliler Spor

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonunun 2021 Yılı Faaliyet programında yer alan; İşitme Engelliler Basketbol (Kadın-Erkek) ve Voleybol (Kadın-Erkek) Türkiye Şampiyonası Vali Fuat Gürel’in de katıldığı Kadınlar Voleybol Müsabakaları final maçı ile sona erdi.

İstanbul, Kocaeli, Zonguldak, İzmir, Bursa, Van, Ankara, Antalya, Mersin, Samsun, Denizli ve Eskişehir illerinden toplamda; 350 idareci, antrenör ve sporcunun katıldığı Türkiye Şampiyonasında Gölcük İşitme Engelliler Spor Kulübü Birinci, Çekmeköy Belediye Spor Kulübü İkinci ve İstanbul Sessizler Spor Kulübü üçüncü oldu.

Türkiye Şampiyonu Gölcük İşitme Engelliler Spor Kulübü antrenör ve sporculara Kupalarını ve madalyalarını Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Ümit Kıhtır ile birlikte takdim eden Vali Fuat Gürel, şampiyonaya katılan tüm sporcuları ve antrenörleri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Türkiye İkincisi Çekmeköy Belediye Spor Kulübü sporcuları ve antrenörlerine İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ ve Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu As Başkanı ve Milli Takımlar Sorumlusu Mahir Yazıcı tarafından verilirken Türkiye Üçüncüsü İstanbul Sessizler Spor Kulübü sporcuları ve antrenörlerine Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Hüseyin Aydın ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven tarafından takdim edildi.

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu tarafından 24-27 Mayıs tarihleri arasında Yenişehir Merkez Spor Salonunda düzenlenen Türkiye Şampiyonası hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.

İşitme Engelliler Basketbol (Kadın-Erkek) ve Voleybol (Erkek) Türkiye Şampiyonası Yenişehir  Merkez Spor Salonu ve Yeni Mahalle Spor Salonunda oynanan müsabakalar ile devam ediyor.

29 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında İşitme Engelliler Hentbol Türkiye Şampiyonası ve 17-25 Haziran tarihleri arasında ise İşitme Engelliler Türkiye Futbol Şampiyonası ilimizde gerçekleşecek.