Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

TÜRKOĞLU ADAYMIŞ GİBİ ÇALIŞIYOR

TÜRKOĞLU ADAYMIŞ GİBİ ÇALIŞIYOR

TÜRKOĞLU ADAYMIŞ GİBİ ÇALIŞIYOR

 

MNST

SAFRANBOLU CHP  BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI BÜLENT TÜRKOĞLU ONCA KEŞMEKEŞE /BELİRSİZLİĞE RAĞMEN ADAYMIŞ GİBİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

TÜRKOĞLU ; SEÇİM ÇALIŞMALARINA ARAÇ GİYDİREREK BAŞLAMIŞ, BİNLERCE BROŞÜR BASARAK VE  MAHALLE  TOPLANTILARI YAPARAK TANITIMDA AKTİF ROL OYNAMIŞTI.

ŞİMDİ TANITIMIN SON PERDESİNE GELİNDİĞİNİ İFADE EDEN TÜRKOĞLU “CUMHURİYET HALK PARTİSİ SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLARAK SAFRANBOLU – VİZYON 2019 BAŞLIKLI SEMİNERİMİZDE YEREL SEÇİMLER VE AKABİNDE SAFRANBOLU’MUZA SUNDUĞUMUZ EMEĞİMİZİ – PROJELERİMİZİ SUNACAĞIZ. TÜM YURTTAŞLARIMIZI SEMİNERİMİZE BEKLER SAYGILAR SUNARIM.” DİYOR.

Safranbolu CHP adayını 5-7 Ocak 2014 tarihinde Genel merkez düzeyinde Parti Meclisi toplantısında ele alınacağını duyurmuş olmasına karşın iç çekişmelerden  kaynaklanan bilgilerin genel merkeze aktarılması sonrası aday açıklaması ertelenmişti.

CHP Genel Merkezinde karar verilebilmesi için son yapılan anketlerin değerlendirilmesi gerekir diyen parti tabanı adayların tanınırlığı konusunda verilen bilgilerinde doğru olmadığını savunuyorlar.

Mevcut aday adayları içinde Şehir plancısı ve Belediye Meclis üyesi var  yada eski bir Milletvekili Belediye başkanı var bu isimler nasıl tanınabilir ki başka sonra Sosyal demokrat anlayış lişiye değil Sosyal demokrasi anlayışına oy verir görüşünü dile getiren partililer tüm bu kargaşaya rağmen adaymış gibi çalışan  Şehir Plancısı Bülent TÜRKOĞLU’nada teşekkür ediyorlar.

Türkoğlu 11 Ocak Cumartesi saat 19.00 da Bağlarsaray Otel Asma kat toplantı salonunda yapacağı  projelerimiz toplantısına tüm halkımız davetlidir  diyerek şu açıklamalarda bulundu ” İnsanlarımız gelsin proje nedir alt yapısı nasıl olgunlaştırılır, temeli ,kaynakları nedir baksın görsünler ona göre de değerlendirme yapsınlar artık halk gücünü kendi güçlerini kullanarak şehirlerine sahip çıksınlar” 

 

BÜLENT TÜRKOĞLU TANITIM PROGRAMI

TOPLANTI TARİHİ:11.01.2014 (CUMARTESİ)
SAAT:19:00
YER: BAĞLARSARAY OTELİ (ASMA KAT TOPLANTI SALONU)

 

 

—–