Türkoğlu ” Atatürkçülerin,Devrimcilerin Oyları AKP’YE,MHP’YE Mİ, Kaydırılıyor”

Son Güncelleme : 05 Mart 2014 - 15:30

Cumhuriyet Halk Partisi kadroları özellikle Karabük’te ve ilçelerinde, halkın desteğini diğer partilere payanda yaparak  oylarını kaydırmakta, adeta CHP sini arkadan bıçaklamaya devam etmekte, bu vesile ile Atatürkçü,Devrimci sağ duyulu vatandaşlarımızı çaresiz bırakmaya devam etmektedir diyen Safranbolu DSP Belediye başkan adayı Bülent TÜRKOĞLU, “Ortada bir AKP erime süreci yaşarken yeni şekillenecek düzende Cumhuriyete ve Atatürk Devrimlerine ve ilkelerine ihtiyaç duyulmakta iken  iktidar olmak istemeyen  Karabük CHP yine aynı oyunlar içindedir” dedi.

ecevit oğlu


Bugün Karabük Gündem habr sitemizde yer alan ve ayrıca bir günlük yerel gazete ile bir İnternet sitesinde daha çıkan haberler üzerine basın açıklaması yapan DSP Safranbolu Belediye Başkan adayı  Bülent Türkoğlu ;  Ovacık Cumhuriyet Halk Partisinde kime karşı neye karşı aday olmuştur bu iyi analiz edilmeden Ünal kardeşimize yapılan haksızlıkları hayretle ama çok da iyi tahmin ederek başından beri biliyor,izliyorum diyerek konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu ; ” Bayram Karadağ ve ekibi, kurşun asker delegasyonu ile bugünlere kadar hep aynı oyunlar neticesinde sosyal demokrat solcuları kandırmıştır, Dün olduğu gibi bugünde Karabük’te oynanan oyunu tutturmaya çalışmaktalar.Görünen odur ki  Ovacık’ta oynanan oyun tutmuştur. Erdal Demir arkadaşımız partisine sahip çıkmış ve her türlü engellemelerle karşılaşmaktadır. Yazıktır, günahtır. En büyük emanetim dediği Cumhuriyet ve Cumhuriyet Halk Partisinin idareci kadroları yalnızca il örgütlerinde değil Genel Merkez bağlamında da bu süreçte AKP’nin payandası olmuş , oyları MHP ye verelim bari anlayışında bir sosyal demokrat taban yaratıldığını zaman için bir çok CHP Genel başkan yardımcısına bizzat ben iletmiştim.Konuyu en iyi bilenlerin başında genel başkan yardımcısı Umut Orana gelmektedir.”

Genel merkezde ne ise ilde de aynı kadrolar bulunmaktadır diyerek CHP de değişim yok vatandaşı oyalamak var diyen Türkoğlu “CHP ve Atatürkçüler bağlamında Atatürk ve kazanımlarımıza ters tavır içinde olan partilere oylarımızın kayması beni derinden üzmektedir. Burada CHP’nin oylarını 3.Genel Başkanlığını yapan rahmetli Bülent Ecevit’e parti kurduran sebepler hala CHP’nin içinde şer odağı olarak kalmaları da ayrı bir vicdani sıkıntıdır.Ben yinede Ünal kardeşimize Allah’tan kolaylıklar diliyorum. Bayram Karadağ partiye gelen yardımlar konusunda tescilli şaibeli yönetimleri devamlı seçim zamanlarında sergilemiş Adnan Keskin bey ile devamlı tavşana kaç tazıya tut demiş ve bu kara lekeyi hep taşımışlardır.Bugün gelinen nokta dün neyse odur,Olay nüksetmiştir,” şeklinde açıklamalarda bulundu.

SAFRANBOLU İÇİN FARK YARATTIK TEŞEKKÜR ALIYORUZ 

Safranbolu’nun Proje Karaoğlanı Bülent Türkoğlu; “Safranbolu’da ise durum Atatürk ve Cumhuriyet kazanımlara inana kesimlerin bize bizzat teşekküre gelen demokrat Atatürkçü,devrimci   partilere bizi oy vermekten kurtardınız şeklinde ki görüşlerinden ve Aydın Safranbolulu hemşehrilerimiz ve verdiği desteklerinden dolayı  teşekkürü bir borç bilirim.Projelerimiz ile, Safranbolu’da imar ve yolsuzlukları ile mücadele eden Safranbolu’da temizlik, ve belediyecilik hizmetlerinin Harmanlar bölgesinde, Cami kebir mahallesinde, Kaymakamlar konağı altında kaya düşme riski ve gülünç mühendislik tedbirleri ile halk sağlığı temizlik ve fiziksel anlamda hiçe sayan yönetimler sadece kentin makyajı konusunda devamlı suretle halkımızın gözünü boyamakta dırlar.Hala tarihi bir camimizde tuvalet kapalıdır. Cami cemaatimiz bu konuda sıkıntı çekmektedir. Her halükarda ise arazi alıp imar planı yapıp kendi arazilerini değerlendirmiş GÖZTEPE MAHALLESİ İMAR UYGULAMALARI YİNE İPTAL EDİLMİŞTİR.İmarı katlettiniz, 18.Madde uygulamalarını katlettiniz. Arazilerini halkın kaydırdınız. Binalarının sıfırına kadar duvarları çektiniz Belediyecilik hizmetlerini halkı mağdur etmek için kullandınız. Ama malvarlığınızı 2009 – 2014 yılı itibarı ile siz ve kardeşiniz olarak AKP kadrolarının belediye iş yapanları da dahil olmak üzere açıklayabilir misiniz?3 TRILYONA NEREDEKİ ARAZINIZE İMAR VERİP SATMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ?AÇIKLAYINIZ…TCK 235/5 Dahilleri halen neden sonuçlandırılmıyor. İmar’dan hala neden elinizi çekmiyorsunuz?Sonuç itibarı ile Safranbolu’da bu durumları herkes biliyor Belediye Hizmetleri ve yolsuzluklarını bütün partiler biliyor ama neden konuşamıyorlar. Muhalefetin sesi neden kısık kalmaktadır,Mesleğimiz Şehir Plancılığı, Safranbolu’da yapılan işin adı İMAR YOLSUZLUĞU…MUHALEFET NEDEN BUNLARI KONUŞMUYOR…AKP KADROLARI NEDEN SORULARIMA CEVAP VEREMİYOR…Şurası bir gerçektir, gün gelecek hesap sorulacaktır, Halkımız adına tüm günahların hesapları sorulacaktır kimsenin şüphesi olmasın ”  dedi.

Türkoğlu ayrıca Safranbolu Küçük Sanayi esnafının kendisine ve ekibine gösterdikleri sağduyu ve yakınlık içinde teşekkür ederek sorunları en iyi bilen biz olduğumuzu söyleyerek destek vermeleri bizi yüreklendirdi Küçük sanayi esnafımız merak etmesin sorunları çözülecektir dedi.

dsp karaoğlanı bekliyor

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.