Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

TÜRKOĞLU BİR NİSAN ŞAKASI YAPACAĞIZ

  SAFRANBOLU CHP ADAYINI

 

SAFRANBOLU CHP ADAYINI BELİRLEMEMESİNE RAĞMEN ADAY ADAYI BÜLENT TÜRKOĞLU ADAYMIŞ GİBİ PROJELERİNİ AÇIKLADI . İDDİALI  AÇIKLAMALAR YAPTI VE “HAYALLERİ OLMAYANIN PROJELERİ OLMAZ” DEDİ.

BASLIK

page

Safranbolu Belediye Başkanlığı için aday adayı olan  Bülent Türkoğlu ,  hazırlattığı video , slayt  ve kitapçıklarla  Safranbolu için  projelerini açıkladı.

Proje tanıtım gecesine , CHP İl Başkanı Bayram Karadağ,  CHP Karabük Belediye Başkan Adayı Erdal Demir , Safranbolu İlçe Başkanı  Abdullah .Çakır, CHP İl yöneticileri, üyeleri yanı sıra Safranbolu adaylarından Cumhur Onkardeşler ve A.Kütükçüoğlu katıldı.

Türkoğlu konuşmasına başlamadan önce diğer 2 adayı yanına çağırarak birlik beraberlik mesajları verdi. 

Adaylardan Cumhur Onkardeşler, ” Biz hepimiz biriz, CHP için buradayız ve Bülent beyin projelerini destekliyoruz” dedi.

Daha sonra proje tanıtımını yapan Türkoğlu ; Engelliler için ne camilerde nede okullarda rampa yok bunlar bu dünya miras kentine yakışıyor mu, Bizim asıl hedefimiz İnsandır” dedi

Her dönem seçimlerde projeleri görmekteyiz , Karabük belediye başkan adayları da hazırlamış ama hiç birinin fizibilitesi yok, kaynağı yok afaki afaki projeler hazırlanmış, coğrafi yapı ne, vatandaşın ihtiyacı ne standartlar ve devlet yardımları neye müsaade ediyor, yasalar ne istiyor neleri destekliyor  diyen Türkoğlu ; Karabük Belediyesine de gönderme yaparak , “Önce ulaşım mastır planını yap, sonra projeler ile çık,bilimsellikten uzak her proje bizim vergilerimizden gider , benim vatandaşımın cebinden gider, biz imarla oynayıp rantı zıplatanları da biliyoruz” dedi.

30 Mart sabahı Safranbolu’da 1 Nisan şakası yapacağız diyen Türkoğlu,  Safranbolu da kişi başı 3 metrekare yeşil alan vardır oysa bu 10 metrekareden aşağı olmaz ve soruşturma nedenidir işte biz bunları takip edeceğiz ve Safranbolu’ya 5 yıldızlı oteller getirip bitirmeyeceğiz burada ki konakları 5 yıldızlı yapacağız burada ki tarihi yaşatacağız dedi.

Kaynak : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152108115138427&set=a.10150512624248427.395421.557433426&type=1&theater

İŞTE TÜRKOĞLU’NUN PROJELERİ