Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

TÜRKOĞLU BİZ VE BİR OLMAK İÇİN ADAYIZ DEDİ

    Safranbolu Cumhuriyet

 

 

Safranbolu Cumhuriyet Halk Partisi yerel seçimler öncesi ilk adayını buldu.Şehir planlamacısı olan ve ben politikacı değilim Mühendisim ve Safranbolu’da ki 2 dönemdir yapılan İmar plansızlıklarına dur demek içinde varım diyen TÜRKOĞLU öncelikle bir olmak ve Biz olmak için yola çıkıyoruz dedi.

 

 

 

SAFRANBOLU’YA ŞEHİR PLANCISI ADAY

 

 

ResimLERRR.. 118

Aslen şehir planlamacısı olan Bülent TÜRKOĞLU basın mensupları ile Yazıköy Dorukkonak’da buluştu.

İftar yemeğin de Karabük CHP İl Başkanı Bayram Karadağ, Eski Milletvekili ve Safranbolu Belediye Başkanı Mustafa Eren, Safranbolu CHP İlçe Başkanı Abdullah Çakır ve Yöneticileri de hazır bulunurken bir açıklama yapan Türkoğlu ; Halkımızın teveccühü ile yola çıkıyoruz ,Safranbolu belediye başkanlığına bir politikacı olarak değil Mühendis olarak adayız” dedi.

Türkoğlu aday adaylığını açıklarken basın mensuplarına yaptığı kısa konuşmasında şöyle dedi ; “CHP Sabırsız, SAFRANBOLU daha sabırsız. Güzel günler göreceğiz… Adaletin de kalkınmanın da haramsız ayrım yapmaksızın kardeşçesine yaşamanın bir olmanın ötekileştirmeden huzurlu bir medeniyetin bireyleri olacağız. BIR OLACAĞİZ.  Anamızın ak sütü  Emekçimin ak alin teri Emeklimin ak saçları ninemin anamın bacımın ak yemenisi ak olmayan ellerinizi koyacağınız yer değil, ben 31 Temmuz 2013 Salı günü saat 16:00 da dostlarımız ve partili yol arkadaşlarımızla Safranbolu Belediye Başkanlığına aday olduğumuzu açıkladım ve bugün sizlerle beraberiz , Benim şehri eminim Şehrin en emin şehir yaşayanı haksızlıklara karşı en elif gibi olanı olacaktır. Kuvai Milliye ruhu bizim nirengimizdir. Allah bizlere devletin tek kuruşunu nasip etmesin . Hz. Ömer mumu bizim aydınlığımız dır. Yalana talana son diyen,geleceğimiz aydınlık olsun huzur ve refah dolsun diyen tüm hemşehrilerimizi Akp zulmüne karşı birlik olmaya davet ediyorum. Atatürk`ün Bursa nutku ve Afyon konuşmasında belirttiği hususları 2002 – 2013 zaman zarfında kısım kısım şer odaklarınca hazırlanan oyunlarda yaşadık . Dağdaki çobanım da kentte yaşayan aydınım da oyunun farkındadır. Topyekun bu demokrasi solenin de CHP haklimizin yanında tüm unsurları ile içinizden bir parça olarak örgütlenmiştir. TEVECCÜHÜN KARSILIGI KURTULUŞ OLACAKTIR.”

 

ResimLERRR.. 101
KARABÜK CHP İL YÖNETİMİ VE SAFRANBOLU İLÇE BAŞKANI DA YEMEKTE HAZIR BULUNDULAR

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO