Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ULUPINAR RESMEN AÇIKLADI

       

 

 

 

 

Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu Açıklayan Show Haber Com Müdürü  Özgür ULUPINAR,   “5 Bin kişiye İş, 5 Bin Kişiye Aş” sloganı ile seçimlerde çalışmalar yapan Sayın Vergili  gibi “Ben sıradan bir Belediye Başkanlığı yapmayacağım”  Diyerek  “Somut 78 Proje İle Geliyorum” açıklamalarında bulundu ..

 

 

 

AK PARTİ’DE İLK RESMİ

ADAY ADAYI ULUPINAR

 

fotoğraf

 

 

 

Uzun yıllar Karabük basını içinde yer alan KAR TV, BRTV  gibi bir çok kuruluşlarda görev yapan ve halen Shov Haber Com Genel Müdürülüğü görevinde bulunan Özgür Ulupınar  Basın Açıklaması  yaparak aday adayı olduğunu resmen açıkladı.

Ulupınar yaptığı açıklamada şöyle dedi.

2014 Mart Ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi AK Parti’den Karabük Belediye Başkan Adaylığı konusunda, çevremden ve Karabüklü hemşerilerimden gördüğüm destek ve teveccüh beni bir hayli heyecanlandırmış ve cesaretlendirmiş durumda.

Doğup, büyüdüğüm memleketim Karabük, dışarıdan bakıldığında yerel yöneticilerin zayıflığından, Merkezi Hükümetle olan diyalog kopukluğundan dolayı, hak ettiği hizmetten ve yatırımlardan yoksun olduğu net olarak görülmekte.

İsmimin AK Parti muhtemel Aday Adayları arasında geçtiği günden bu yana üç bine yakın telefon aldım. Halen daha, beni arayanların sayısı katlanarak artmakta. Beni arayan çevrenin ağırlıklı olarak genç kesimler olduğunu bir yandan gururla, diğer taraftan ise derin bir düşünceyle ifade edebilirim.

Bunun nedeni ise son dört yıldır Karabük te işsiz gençlere vermiş olduğum destek.Elimdeki tüm imkanları kullanarak sorunu olan ve beni arayan her gence çevremdeki ilişkilerle destek oldum.

Türkiye’nin büyüme ve gelişme hızana Karabük’ün  de ulaşması için Akpartinin ve Başbakanımızın yolunda olan genç ve dinamik bir Başkana ihtiyaç vardır.   Karabük ancak dışarıdan Karabük’ü  gören Türkiye ve dünya konjoktorunu bilen Karabüklü  birisine ihtiyaç bulunmaktadır.

Basbakanımızın 2023 hedefleri doğrultusunda Karabükün artan bir ivme ile değer kazanması ve ülkemiz coğrafyasın da hakettiği yerini almasi için karabüklü  tüm Akpartili büyüklerimi birlikte hareket etmeye davet ediyorum.partim Beni Aday olarak gösterse de göstermese de partimin emrindeyim.Karabükümüze somut 78 proje ile geliyorum.

Partimizin Karabukte yapılan bu eksik hizmetleri çok net gördüğünü ve Karabük’ün sanki sadece mevcut Belediye Başkanına muhtaç gibi hava estirilmesine Karabük’de gönlüm razı olmadı ve bunu göstermek için Karabük’de elimi taşın altına koydum 

Şöyle ki; Gerek telefonla, gerek ise yüz yüze görüştüğüm genç arkadaşlarım ilk olarak dile getirdikleri konu iş ve aş oluyor.iş ve aşı oluşturmak ancak Ak partili bir Belediyenin daha önce sayısız örnekte olduğu gibi yapabileceği bir hizmettir.Biz Akpartililer olarak bu dönemi yüzde yüz alacağımızdan eminim.

2009 Yerel seçimlerinde, şu anki Belediye Başkanımız Sayın Rafet Vergili’nin seçim vaatleri ve konuşmaları arasında gençlerin dile getirdiği iş ve aş konusuyla ilgili söylemlerini bu gün gibi hatırlıyorum.

“5 Bin kişiye İş, 5 Bin Kişiye Aş” sloganı ile seçimlerde çalışmalar yapan Sayın Vergili “Ben sıradan bir Belediye Başkanlığı yapmayacağım. Karabük’ün sadece kentsel sorunları ile değil, gençlerin iş sahibi olabileceği bir umut kapısı olacağım. İş istihdam oluşturulması için yatırımcıları Karabük’e çekeceğim, hatta ilk örneğini kendimiz sergiliyor ve İranlı bir işadamı ile ortak olarak bir fabrikanın temellerini atıyoruz.” Şeklinde konuşmasına şahit olmuştum.

Sahi ne oldu Organize Sanayi Bölgesine temeli atılan fabrika? 5 yıldır sadece temellerinin atılması ile kalmış maalesef.

Sayın Başkana sorsak şimdi bunları “hatırlamıyorum” diyecektir.

Fakat Allah Nasip eder ve Karabük’e hizmetkâr olma fırsatı bize doğarsa, genç bir işadamı olarak Sayın Vergili’nin o zaman söz verdiği ve şimdi unuttuğu sözleri biz yerine getireceğiz.

İş sektöründe, Türkiye’nin lokomotif grupları ile konumum ve işim nedeniyle diyaloglarımı Karabük’üme yatırım ve dolayısıyla genç arkadaşlarımın istihdamı olarak kullanacağım. Çok yakında Karabüklü hemşerilerimle hasbihâl olmak için Karabük’te mesailerime başlayacağımı bildirir, tüm bu duygu ve düşünceler ile saygılarımı sunarım.”

Web Tasarım & SEO: Best4SEO