Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

USTAOĞLU İDDİALI

USTAOĞLU İDDİALI    

USTAOĞLU İDDİALI

 

 

IMG_6741

 

Karabük siyasetinin tanınan yüzü diş hekimi Ahmet USTAOĞLU Karabük Gündemi ziyaret ederek hafta sonu çıkacak GÜNAJANS Gazetesi için özel röportaj yaptı.

Neden aday olduğunu açıklayan Ahmet  Ustaoğlu, “Bugün Türkiye’yi yöneten kadro ile çalışmalarda bulundum. Son 1 yıldır ağız ve diş sağlığı merkezi başhekimliği görevini yürütmekte iken bu aşamada Karabük’ün Türkiye’nin ve dünyanın siyasal, sosyal, kültürel gidişatından ilgisiz kalmam mümkün olamazdı. Karabük’ü seviyorum Karabüklüyü seviyorum, bu kentin insanını seviyorum. Hizmetkar olmaktan haz duyuyorum onun için aday adayı olarak yola çıktım” dedi.

Ustaoğlu;  Benim projelerim değil sizin projeleriniz için yola çıktım. “ diyerek Karabük halkının dışarıdan üretilen projeler yerine ihtiyacı ve yarayışlı İnsana yönelik sosyal-ekonomik projelere ihtiyacı var , Biz belediyeciliği bu anlayışla yapacağız, Ben aday olursam Rafet VERGİLİ bey sevinecektir, o da işine gücüne bakacak, gerçek iş adamlığı kimliğine dönecektir, bu iddiam samimi, Ben Tayyip bey ile MTTB kuruluş dönemlerinden dostuz,arkadaşız ,Sayın Arınç ile ve Cumhurbaşkanımız ile uzun dönemlerde aynı mücadeleler içinde olduk, Sayın Recep AKDAĞ benim talebemdi bu partinin hamurunda vadım şimdi adayıyım”  şeklinde açıklamalarda bulundu..