Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

UYSAL “ Ya O İş Kopmalı Ya O Kolum Kopmalı”

AK Parti Karabük Belediye


AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal; Karabük’te katılmış olduğu bir sosyal medya canlı yayın programında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Uysal; “ Bu seçilmiş bir görev, yarım kalmış projelerimizin tamamlanması adına bu işi üstlendiğimizi düşünüyoruz” dedi.

Karabük Üniversitesi’nin kurucu rektörü olan Uysal; “Bir üniversite kurmuşuz; ama o üniversiteye uygun bir şehirleşme yok. Rektörlüğümüz döneminde yıllarca Araç Çayı’nın ıslah edilmesi ile ilgili projeler gerçekleştirdik. Çayın önünü kesip botlar yüzdürdük. Her yıl düzenli olarak kano yarışları düzenledik. Üniversite sadece dört duvar arasında olan bir yer değildir. Üniversite çevresine ışık saçması lazım, bende gelişmiş ülkelere yapmış olduğum seyahatler neticesinde gördüklerimi Karabük’te uygulamak için canla başla çalıştım. İnşallah belediye başkanı olarak seçildiğimizde de AK Parti belediyeciliğini de çok değerli Karabüklü hemşerilerimiz görecek.Geçtiğimiz hafta içi Karabük’ü ziyaret eden Tarım ve Orman Bakanımız da burada bizlere destek sözü verdi ve inşallah belediye başkanı olarak seçildiğimizde de bu devasa projelerimizi hayata geçireceğiz. Bu süreçte ailemizi geri plan da bırakmak zorunda kalıyoruz; ama benim sevdam Karabük benim sevdam Karabük halkı benim sevdam ülkem” diye konuştu.

“Yarım Kalan İşleri Tamamlayacağız”

Rektörlüğü döneminde ki azim ve kararlılıkla KarabükBelediye Başkanı olarak seçildiğinde çalışmalarına devam edeceğini belirten Uysal, konuşmasına şöyle devam etti; “ Benim bir huyum vardır. Bir işe başladımmı ya o iş kopmalı ya o kolum kopmalı. Başladığım işi bitirene kadar çalışırım.Benim hedeflerim, ideallerim var. Rektörlüğüm döneminde yarım kalan işlerimvar. Öncelikle Araç Çayı ıslahı diğeri de bir hava limanı projesidir. Ben buproje için on yıldır mücadele veriyorum. İdeallerimiz, hedeflerimiz varsabaşkalarının eleştirileri beni yolumdan çeviremez. Bugüne kadar da yolumdançeviremediler bundan sonra da çeviremezler. Rektörlüğüm döneminde başlayan birprojemizdi. Daha sonra milletvekili olduk. Rektörün bunları yapması mümkündeğil, siyasi irade gerektiren bir durumdu. Çünkü bu sadece üniversiteyi değilmemleketi ilgilendiren bir husustu. Milletvekilliği dönemimde mücadelevermişim, gerekli yazışmaları ve kamulaştırmaları yapmışız; ama şudüşünülebilir. Bu belediye başkanının görevi mi? Elbette değil; ama şehrininekmeğini, aşını büyültecek, kültürel ve sosyal gelişmesine katkı sağlayacak veşehrine rekabet ettirecek güç sağlayan bir yatırımsa elbette belediye başkanınıilgilendiren bir hadisedir. Rektörlüğüm dönemimde başlayan, milletvekilliğidönemimde yatırım programına aldırdığım bu işler tamamlama arzusuiçerisindeyim.”

AK Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal,“31 Mart akşamı yine Karabük halkı bizlerin yanında olacak veKarabük’ü yeniden AK Belediyecilikle buluşturacaklar” dedi.

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal Ankara caddesi esnafını ziyaret etti.

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Ankara caddesin’de esnaf ve vatandaşı ziyaret eden Başkan adayı Uysal, birebir temas kurarak halkın sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arıyor.

Ankara caddesin’de ziyaretlerde bulunan Başkan adayı Uysal, “Karabük ün mağdur edilen esnaflarının dertli olduğu caddelerinden Ankara caddesindeki esnaf arkadaşlarımızı ziyaret edip hayırlı işler bol kazançlar diledik. Esnaflarımızın isteklerini dinledik, halkımızla sohbet ettik. Cenabı Allah’ın izni halkımızın destekleri ile Belediye Başkanı olduğumuzda dertleri el birliği ile çözeceğiz. Tüm çalışan emekçi kardeşlerimize, esnaflarımıza, hayırlı işler, bereketli kazançlar dilerim” ifadelerini kullandı.

Başkan Adayı Uysal’a Parti teşkilatı, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis adayları eşlik etti.

Belediye Başkanı Adayı Prof. Dr. Uysal’dan Şoför Esnaflarına Müjde
“Sizin kazanımlarınızı, elde ettikleriniz asla zayi ettirmeyeceğiz


AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal Büyük kulüpte Şoförler Odası, Servisçiler Odası, Halk Otobüsleri Derneği üyeleri ve bazı esnaf odaları üyeleri ile bir araya geldi.


Karabük’ü şaha kaldıracak projeleri anlatan Uysal şoförlere bazı müjdeler verdi.


31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde AK Parti den Belediye Başkan Adayı olan Prof. Dr. Burhanettin Uysal seçim çalışmalarını aralıksız sürdürürken, projeleri ile de Karabük’ü şaha kaldırmaya hazırlanıyor. Büyük kulüp de bazı esnaf odaları üyeleri ve şoför esnafları bir araya gelen Uysal,
Karabük ilinin trafik sorununa çare olacak Kardemir Kavşağı projesi ile ekmeğini ve aşını büyütecek çeşitli projeler hakkında bilgi verdi.
Uysal şoför esnaflarının sorunlarını bildiklerini belirterek” Şoför esnaflarımızın sorunlarını biliyoruz. Sorunlarınızdan biri Sayıştay’ın çıkardığı karardan dolayı mağdursunuz. Bu karar sadece Karabük’te ve
birkaç ilde uygulanıyor. Altını çizerek söylüyorum, sizin kazanımlarınızı, elde ettikleriniz asla zayi ettirmeyeceğiz. Sizin bu hakları nasıl aldığınızı biliyoruz. Bir günde almadınız. Varınızı yoğunuzu oraya harcadınız. O haklarınızı koruyacağız. İkinci ise, hocam sen ne yapacaksın derseniz; akıllı insan güzel örneklerden ders alır. Güzel uygulamalar, ülkemizin değişik yerlerinde güzel uygulamalar var, onları sizlerle birlikte bir araya getireceğiz. Küçük olsun benim olsun dersen, onlarda senin elinde kalmaz.
Büyük şehirlerdeki veya diğer şehirlerdeki güzel uygulamaları bir araya getireceğiz. Tabi ki içiniz de servisçiler var, servis taşımacılığın da yaş sınırlaması yapıyor. İnşallah Başkanlığımız dönemimiz de işinizi takip edeceğiz, sizi mağdur etmeyeceğiz. Özel madde koyduracağız; eğer mal sahibi şoför ise orada yaş sınırlaması koydurmayacağız. Bunun gibi sizlerle çalışmaya adayız. Siz mutlu iseniz Karabük mutludur. Sizler can taşıyorsunuz. Sizi mutlu edip canları can gibi taşıyacaksınız” dedi.


Düzenlenen programa AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin
Uysal, AK Parti İl ve Merkez İlçe teşkilatı, Şoförler Odası, Servisçiler Odası, Halk Otobüsleri Derneği başkanları ve üyeleri katıldı.