Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VALİ EŞİ SÜREYYA YAVUZ “KALP BAĞININ GÜCÜNÜ GÖSTERİYORSUNUZ”

Vali Mustafa Yavuz’un Eşi Süreyya Yavuz Hanımefendi Koruyucu Ailelerle Bir Araya Geldi.

Vali Mustafa Yavuz’un Eşi
 

Koruyucu aileler misafirliğinde bir araya gelen, Karabük Valisi Mustafa Yavuz’un eşi Süreyya Yavuz’a  Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yardımcısı Kıymet Boztaş, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Abdurrahman Bilgiç’in eşi Nurhan Bilgiç ile kurum Çalışanlarının  eşlik etti.

 
Koruyucu aileler tarafından yapılacak toplantıya davet edilerek; “Gönüllü Ailelik” ile ilgili hayata geçecek projeye dair de, ailelerle görüş alışverişinde bulunan  Vali eşi Süreyya Yavuz , aileler ile tek tek ilgilenerek çocuklar yanı sıra aileler ile ayrı ayrı sohbet etti.
 
 
Vali Mustafa Yavuz’un Eşi Süreyya Yavuz ; “Bir çocuğa, aile olarak sergilediğiniz bu erdemli tutum ile kan bağının değil; kalp bağının esas olduğunu gösteriyorsunuz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, bir aile yuvasına kavuşması, anne baba sevgi ve şefkati ile yetişmesi oldukça önemli bir değerdir. Çocuklarımıza, aile olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor; her daim yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum.” şeklinde konuştu.
 
Koruyucu aileler de, gösterilen yakın ilgi ve alakadan dolayı Valimiz Mustafa Yavuz’un Eşi Süreyya Yavuz Hanımefendi’ye ve kurum çalışanlarına teşekkür ettiler.