Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VALİ İZZETTİN KÜÇÜK CUMAYANI KÖYÜNDE COŞKULU KARŞILANDI

  Cumayanı Köyü girişinde

 

Cumayanı Köyü girişinde davul-zurna eşliğinde kalabalık bir vatandaş gurubu tarafından karşılanan Vali İzzettin Küçük için muhtarlık önünde bir kurban kesildi. Vali Küçük daha sonra muhtarlığa geçerek Köy muhtarından köyün sorunları ve ihtiyaçları hakkında bilgiler aldı.

 

 

 

 

 

CUMAYANI KÖYÜNDE  VALİ KÜÇÜK’E

 MUHTEŞEM KARŞILAMA  

 

Nüfus itibariyle ve merkeze yakınlığı ile Karabük’ün en büyük köylerinden biri olan Cumayanı Köyü’nde sorunlar bir bir çözülüyor. Vali İzzettin Küçük beraberinde Vali Yardımcısı Abidin Ünsal ile birlikte Cumayanı Köyünü ziyaret ederek sorunları yerinde inceledi.

 

Vali Küçük’ün köyleriyle yakından ilgilendiğini ve bugüne kadar köyün tüm ihtiyaçlarını giderdiğini belirten Köy Muhtarı Bilal Bozkurt, köy yollarının parke döşenmesi ve çöp konteynırlarının yenilenmesi için yardım talep etti.

Vali İzzettin Küçük ise Cumayanı Köyünün daha yaşanabilir bir konuma gelmesi için imkanlar ölçüsünde köye gerekli her türlü yardımın yapıldığını ve bundan sonra da imkanlar ölçüsünde bu yardımların devam edeceğini söyledi. Köyün en önemli kısımları olan 1 km’lik alanın parke ile döşenmesi ve çelik çöp konteynırlarının temin edilmesi için gerekli çalışmalarını yapacaklarını belirten Vali Küçük, muhtardan köyün temiz tutulması konusunda söz istedi.

Vali İzzettin Küçük daha sonra köyü gezerek muhtardan sorunlar hakkında yerinde bilgiler aldı ve vatandaşlarla sohbet etti.