Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VALİ KÜÇÜK ” KARABÜKSPOR EMİN ELLERDEDİR ” DEDİ

KARABÜK VALİSİ İZZETTİN KÜÇÜK

KARABÜK VALİSİ İZZETTİN KÜÇÜK KARABÜKSPOR İLE İLGİLİ SORUN KALMAMIŞTIR,EMİN -GÜVENİLİR ELLERDEDİR, SORUNLAR AŞILMIŞDIR.ZATEN SORUN OLMAZSA ORADA HAYAT YOK DEMEKTİR, KARABÜK SON YILLARDA SORUNLARINI AŞIYOR ” DEDİ.

 

VALİ KÜÇÜK ” KARABÜKSPOR EMİN ELLERDEDİR “

 

Karabük’ün her türlü sorunun aşıldığını ve zaman zaman olabilecek duraksamalar da birlik ve beraberlik kavramının öne çıktığını  belirten Vali İzzettin Küçük, ”  Zaman zaman dönem içi  sıkıntılar olmuştur.Ancak KARABÜK STK ları, Ekonomik yapısı ve Devlet Kurumları ile  daha önceki krizlerin, sorunların üstesinden gelerek  birlik ve beraberlik ilkesi yanı sıra  ortak akılla bunları aşmasını bilmiştir ” diyerek en son KARABÜKSPOR kongreleri öncesi yaşananlara değinerek şöyle dedi ;  “Artık şu an Karabükspor emin ellerdedir, güvenilir ellerdedir. Önümüzdeki sezona umutla ve güç kuvvet içinde girmektedir. Hocamız ile anlaşmayı yaptık, oyuncularla anlaşmalar sürüyor.”  Dedi.

Karabükspor önümüzdeki sezon ligin yine iyi takımlarından biri olacaktır buna inanıyorum diyen Vali KÜÇÜK ; “ Sorunlar olabilir mühim olan sorunları çözebilmektir. Sorunsuz şehir olmaz, yarında başka bir sorun yaşanabilir. Sorun yoksa orada hayat yoktur. ‘Niye bu sorun var?’ sorusu yanlış bir sorudur. Bir şehir varsa, hayat varsa sorun olacak, yeni sorunlar çıkacaktır. Önemli olan bu sorunları çözüp çözemediğim izdir. Bakın Karabük te bu benzer sorunlar  anında çözülür. Ortak akıl önemlidir ve doğru olan da budur. İnsan hayatına  bakın, Ekonomik yada Sosyal- Sağlık , sorunlar  yaşanmaz mı, çıkamaz mı?  Aile ilgili sorun çıkamaz mı? Şehir hayatında da böyledir. Her türlü sorun çıkabilir.  Burada önemli olan  ortaya konacak çözüm önerilerini hayata uygulamaktır, Karabük ’te son yıllarda ortaya konan performans ile bu sorunları çözülmektedir, Karabük sorunların  üstesinden geliyor artık bu aşama önemlidir.  Pek çok olayda bunu gördük. Bu ilde sorun olmayacak diye bir şey söz konusu değildir ama sorunlar çözülecektir” açıklamalarında bulundu .