Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VALİ KÜÇÜK “STADYUMU” İNCELEDİ

  BİTİRİLEMEYEN STADYUM 2.DEVREYE

 

BİTİRİLEMEYEN STADYUM 2.DEVREYE YETİŞTİRİLMEK İÇİN UĞRAŞILIYOR .2.YARININ KARABÜK’TE OYNANACAK OLAN SB ELAZIG MAÇINA YETİŞTİRİLMESİ PLANLANIYOR ANCAK NE OLUR OLMAZ YAŞANAN ACI TECRÜBELER SONRASI TARİH RESMİ OLARAK VERİLMİYOR.

 

VALİ KÜÇÜK “STADYUMU” İNCELEDİ

 valistat2

Vali İzzettin Küçük, 10 Kasım Atatürk’ü Anma etkinlikleri kapsamında Gençlik Merkezinde düzenlenen programın ardından modernizasyon çalışmaları devam eden Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumunun şeref tribünü kısmında incelemelerde bulundu.

Müteahhit firma yetkilerinden çalışmalarla ilgili bilgiler alan Vali Küçük, stadın en geç Aralık ayı sonuna kadar bitirilmesi konusunda biraz daha gayretli çalışma yapılmasını istedi. Firma yetkilileri yüzün üzerinde elemanla çalışmaların devam ettiğini söyleyerek, önümüzdeki haftadan itibaren çatı direklerinin brandalarının çekileceğini ve koltukların ise monte edilmesinin hızlandırıldığını söyledi.

4 Bin 400 seyirci kapasitesi olan şeref tribünü ve kapalı tribünlerin tamamlanması ile birlikte Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumunun seyirci kapasitesi 12 Bin 400’e yükseleceği belirtildi.

valistat3

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO