Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VALİ KÜÇÜK TSO VE ESNAF ODALARIYLA GÖRÜŞTÜ

Geçtiğimiz yıl Ankara’da gerçekleştirilen

valimakamtop3

Geçtiğimiz yıl Ankara’da gerçekleştirilen Karabük Tanıtım Günleri ile ülke gündeminde adından söz ettiren Karabük, tanıtım atağına bu yıl da hız kesmeden devam ediyor. İlk olarak 30 Ocak – 02 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan dünyanın sayılı turizm fuarları arasında yer alan EMİTT’te yerini alacak olan Karabük, daha sonra tanıtım atağının en büyük adımı olan ve 17 Nisan 2014 tarihinde İstanbul Feshane’de gerçekleştirilecek olan “Karabük Tanıtım Günleri” ile ülke gündemine oturmayı hedefliyor.

İstanbul Feshane’de gerçekleştirilecek olan tanıtım günleri ile ilgili olarak geçtiğimiz haftalarda geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştiren Vali İzzettin Küçük, bugün de Karabük ve Safranbolu TSO ve Esnaf Odaları Birliği temsilcileri ile bir araya geldi.

Valilik makamında gerçekleşen toplantıya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin, Karabük TSO Başkanı Sedat Namal, Safranbolu TSO Başkanı Ali Sami Acar, Safranbolu Esnaf Odası Başkanı Muammer Dumaner ile Karabük Karabük Esnaf Odaları Birliği adına Genel Sekreter Yıldıray Yıldırım katıldı.

Toplantının açılışında bir konuşma yapan Vali İzzettin Küçük İstanbul Feshane’de gerçekleştirilecek olan Karabük Tanıtım Günlerinin önemi hakkında katılımcılara bilgiler vererek “İlkini geçtiğimiz yıl Ankara’da gerçekleştirdiğimiz Karabük Tanıtım Günlerinin ikincisini bu yıl İstanbul Feshane’de gerçekleştireceğiz. İlimizin tanıtımı açısından oldukça verimli geçeceğini düşünüyoruz. Bu yıl geçen yıla göre bir değişiklik yaptık. Karabük ve Safranbolu’dan bu tanıtım günlerine katılacak olan ve orada stant açacak olan esnaflarımızdan, hiçbir suretle yer ve stant ücreti almayacağız. Ancak esnaflarımız tanıtım günlerinin yapılacağı yere materyallerinin ve ürünlerinin taşınması işi ile görevlendirecekleri personellerin her türlü giderlerini kendileri karşılayacaklar. Biz sadece yer temini konusunda yardımcı olacağız. Müracaat eden firmalara stant yerlerini ve depolarını ayarlayacağız. Tabi eğer kendileri özel stant hazırlamak isterlerse kendileri karşılamak üzere bunu da yapabilecekler. Bunun dışında ilimizin yöresel ürünlerinin tanıtımı noktasında tanıtım günlerine katılacak bazı firmaların, örneğin demirci, camcı, yemenici gibi, bunların tüm giderlerini biz karşılayacağız. Bizim sizden isteğimiz, bu tanıtım günlerine katılmak isteyen esnaflarımızı belirleyerek bize bir liste halinde en kısa sürede bildirmeniz. Biz müracaatlara göre yer ayarlamasını yapacağız.” dedi.