Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vali Mustafa Yavuz, Karabük Merkez Köy ve Mahalle Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi.

Valilik Büyük Toplantı Salonu’nda

Valilik Büyük Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya; Vali Mustafa Yavuz, Vali Yardımcısı Mustafa Şahin, İl Jandarma Komutanı İsmail Gökcek, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci, kamu kurum ve kurumlarının müdür ve amirleri ile Karabük Merkez mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Vali Mustafa Yavuz, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrasında tekrar ve yeni seçilen muhtarları tebrik ederek başarılar diledi.
Mahalle ve köylerimizin ihtiyaç ve sorunlarının görüşüldüğü toplantıda, muhtarlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli iletişim halinde olmasının önemine değinen Vali Mustafa Yavuz; uyuşturucuyla mücadelede ve afet yönetiminde muhtarların katkısının öneminin altını çizdi.
Muhtarların, mahalle ve köylerini temsil etmelerinin yanı sıra Karabük’ü temsil ettiklerininde önemine değinen Valimiz Mustafa Yavuz, hiçbir mahalle ve köyümüzde aç ve açıkta kimsenin kalmaması konusunda muhtarlarımızın duyarlı olmalarını istedi.
Toplantı, muhtarların taleplerini iletmelerinin ardından, Muhtarlık Sistemi, Muhtarlık Müessesesi ve Organları, Muhtarın Görevleri Yetki ve Sorumlulukları, Mekansal Adres Kayıt Sistemi (MAKS) Muhtarlarca Şüpheli Adres Bildirimi, ve Metruk Yapı Bildirimi Modülü eğitim konularında eğitim ve bilgilendirme sunumlarıyla sona erdi.
Web Tasarım & SEO: Best4SEO