Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vali Mustafa Yavuz, Trafik Uygulama Noktalarını Ziyaret Etti.

Vali Mustafa Yavuz, Trafik

Vali Mustafa Yavuz, Trafik Uygulama Noktalarını ziyaret ederek, sürücülere temel trafik kurallarını hatırlatarak, görevinin başında fedakarca denetim yapan kolluk personelinin Bayramını kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

Trafik Uygulama Noktalarını ziyaretlerinde, araç sürücüleri ve yolcuların Bayramınıda kutlayan Vali Mustafa Yavuz; sürücü ve yolcularla sohbet ederek, trafik kurallarına dikkat etmeleri ve emniyet kemeri takmaları konusunda uyarılarda bulunarak hayırlı yolculuklar dileyerek, basın mensuplarına vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını huzur ve güven içerisinde geçirmeleri adına alınan trafik ve güvenlik tedbirleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Ziyaretlerde; Vali Mustafa Yavuz’a, İl Jandarma Komutanı İsmail Gökcek ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse eşlik etti.

Trafik Uygulama Noktaları ziyaretinin ardından, Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezine (GAMER) geçen Vali Mustafa Yavuz, Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) üzerinden İl Merkezi başta olmak üzere ilçelerimiz ile trafik yoğunluğu olan noktalardaki araç ve yaya yoğunluğunu takip ederek bilgiler alarak gerekli tedbirlerin alınmasını istedi

Web Tasarım & SEO: Best4SEO