Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vatandaş Karadeniz’e Yolları Şikayet Etti

Karabük Ak Parti Merkez

cats

Karabük Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Kemal KARADENİZ ve teşkilatı Cumhurbaşkanlığı seçimi akabinde Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’a gösterdikleri destek için Karabük’teki mahallere teşekkür ziyaretini gerçekleştirmeye başladı.

İlk ziyaretlerini Namık Kemal mahallesine yapan Karadeniz burada mahalle sakinleriyle bir araya gelerek seçim sonuçlarını değerlendi.

Kemal KARADENİZ: ” Mahalle sakinlerine Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde gösterdikleri destekten dolayı teşekkür etti.”

Mahalle sakinleri Kemal KARADENİZ ve teşkilatının teşekkür ziyaretlerinden memnun olduklarını belirterek mahallede yaşadıkları bazı sıkıntıları dile getirme fırsatı buldular.Mahallelerindeki yolların köstebek yuvaları gibi olduğunu ve belediyeden hizmet alamadıklarını belirttiler.Muhtarlarına bu durumu ilettiklerinde ise muhtarın belediye başkanının kendilerini dikkate almadığını söylediğini dile getirdiler.

KARADENİZ mahalle sakinlerine :” Biz Ak Parti olarak sadece seçimden önce değil seçimden sonra da vatandaşımızın mahallesine,evine gelerek dertlerini dinlemeye,yardımcı olmaya çalışırız .Umarım bu anlayış herkese örnek olur, onlar da sesinizi duyar,sadece seçimden önce değil seçimden sonra da sizleri ziyaret ederler.Dertlerinize çözüm bulmaya çalışırlar.” diyerek sözlerini tamamladı.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Kemal KARADENİZ ve teşkilatı önümüzdeki günlerde diğer mahalle ve kurumlara teşekkür ziyaretlerini devam ettireceklerini belirttiler.