Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VE SONUNDA SAFRANBOLU PATLADI

  SAFRANBOLU CHP ESKİ

 

SAFRANBOLU CHP ESKİ TÜFEKLERİ SONUNDA PATLADI. 21.DÖNEM CHP  MİLLETVEKİLİ OLAN VE BİR DÖNEM ÖNCE Kİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI  MUSTAFA EREN BAŞTA OLMAK ÜZERE ESKİ CHP SAFRANBOLU İLÇE BAŞKANLARINDAN RIFAT EREGİZLİOĞLU, HALİL HARMAN,NURETTİN ERGÜL YANI SIRA  ESKİ YÖNETİCİLERİNDEN VE STK’LARDA ÖNEMLİ MEVKİLERDE BULUNMUŞ, OSMAN NURİ BAL ,YILMAZ KAVUŞTURUCU, KEMAL TUNCER,EMİN ASLANTAŞ,ŞÜKRÜ DEREBAŞI,AKİF BETON GİBİ İSİMLERİN BAŞI ÇEKTİĞİ YAKLAŞIK 200 KİŞİ BUGÜN  PARTİLERİNDEN İSTİFA ETTİ.

 

 

 

  VE   SONUNDA   SAFRANBOLU   PATLADI

 

 

İLGİSİZLİK,KISIR ÇEKİŞMELER SONUNDA  ESKİ TÜFEKLERİN RAHATSIZLIĞI SONUNDA  ORTAYA ÇIKTI . SAFRANBOLU CHP İÇİNDE Kİ DERİN İZ BIRAKAN BİR ÇOK İSMİN İSTİFASI ŞOK YARATTI.

 

 

Karabük Cumhuriyet Halk Partisi içindeki kaynama SAFRANBOLU’DAN ses verdi.  Safranbolu ve Karabük merkez İlçe ile Karabük İl teşkilatı arasında esen soğuk rüzgarlar uzun bir süredir parti tabanında rahatsızlık yaratırken bugün Safranbolu’ya gelen 2 Milletvekillinden kimseye haber verilmemesi  kanayan kazanın patlamasına neden oldu.

 

Mustafa EREN ve Beraberinde Yüzlerce Kişi İstifa Ediyor..

 

 

M EREN CHPPartiye kayıtlı olan eski  tüfeklerden ve aralarında Safranbolu ilçe başkanlıkları yapmış , yöneticilik  yada Milletvekili adayı olmuş bir çok ismin bugün yaşanan olaylar sonrası istifa etmesi Safranbolu Gündeminde bomba gibi düşerken Karabük’e gelen milletvekilleri de kentte yaşanan kaosu görmüş oldu.

Safranbolu ilçe Teşkilatının birçok etkinliğine davet edilmediğinden şikayetçi olan Mustafa Eren bardağı taşıran son damlanın bu gün yaşandığını ifade etti.

Teşkilat tarafından Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk ile Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya Safranbolu’ya davet edilmiş ve bu gün Safranbolu’da halk gezisi başta olmak üzere bir dizi etkinlikler yapıldı. Milletvekillerinin Safranbolu’da yaptığı bu etkinliğe yine CHP Safranbolu İlçe Teşkilat Yönetimi tarafından davet edilmediğini belirten Mustafa Eren istifa dilekçesini partiye gönderdi.

CHP yaşanan keşmekeşi görmezlikten gelen ve her seçim sürecinde kongreler,çekişmeler yüzünden  parti tabanında oy kayıpları yaşandığına dikkat çeken partililer, ” bu gidişle Karabük gibi Safranbolu’da da 3. yada 4.parti olacak”  diyorlar.

Bugün parti üyesi olan Mustafa EREN, RIFAT EREGİZLİOĞLU, HALİL HARMAN,NURETTİN ERGÜL, OSMAN NURİ BAL ,YILMAZ KAVUŞTURUCU, KEMAL TUNCER,EMİN ASLANTAŞ,ŞÜKRÜ DEREBAŞI,AKİF BETON  gibi isimlerin resmen partiden istifa ettiklerini açıklaması ile yine parti üyesi olan 50’e yakın üyenin de hafta içinde istifalarını sunacakları genelde bu istifaların ve oy kayıplarının kısa süre içinde  200-300 dolayında  olacağı belirtiliyor.

 

 

 

CHP SAFRANBOLU ŞAŞKIN

“GENEL MERKEZ HALEN SEYREDİYOR “

Karabük İl yönetiminin kendi halinde olması ve etkisiz tutumu, Safranbolu ve Merkez ilçenin yanı sıra diğer ilçe başkanlarının parti tabanından uzak çalışmaları ve tutumları  var diyen  , Karabük’te yanı sıra  ilçelerinde CHP ‘nın genel anlamda  etkisiz ve 4. hatta 5.parti konumuna düştüğüne  dikkat çeken partililer “Genel Merkezimiz uyuyor yada görmek istemiyor, zaten duyumlarımıza göre Karabük’ü silmişler bunlar bizi üzüyor” diyorlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO