Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VE ; TOPTAN İSTİFA GELDİ, KAOS YENİDEN BAŞLADI

  KARDEMİR KARABÜKSPOR YENİ

 

KARDEMİR KARABÜKSPOR YENİ SEÇİLEN YÖNETİM OLAĞANÜSTÜ KONGRE KARARI ALIYOR.

KARDEMİR TAMAMEN KENDİNİ ÇEKİYOR.

KARABÜKSPOR YÖNETİMİ TOPTAN İSTİFA ETTİ.

KARDEMİR KARABÜKSPOR İLKİ 15 TEMMUZDA OLMAK ÜZERE  İKİNCİSİ  22 TEMMUZDA OLACAK OLAĞAN ÜSTÜ KONGRE ÖNCESİ ŞİMDİ TÜM GÖZLER KENTİN VALİSİ İZZETTİN KÜÇÜK’E ÇEVRİLMİŞ OLACAK.

KARABÜKSPOR RESMİ WEB SAYFASINDAN AÇIKLAMA YAPILDI 

Karabükspor kulübü resmi web sayfasından yaptığı açıklamada şöyle denildi;

“28 Haziran 2013 Cuma günü Şefik Dizdar yönetiminde oluşturulacak olan Kardemir Karabükspor yönetim kurulu Şefik Dizdar’ın çekilmesiyle görev Taner Canyurt’a verildi.

Biz Görevi almadığımız takdirde 29 Haziran 2013 tarihinde yapılacak olan genel kurula bir liste ile girilmediği takdirde kulübümüz kayyum marifetiyle yönetilip, genel kurula hazırlanılacaktı.

Böyle bir güzide kulübü, Türkiye’de uluslar arası marka olmuş bir kulübü sahipsiz bırakmak Karabüksporseverlerin kabullenemeyeceği bir olaydı.

Bu duruma düşmemek için gece geç saatlerde zor koşullarda liste oluşturulup genel kurulda seçime girildi. İlk toplantımızda takımın toplanıp, çalışmalarına başlaması adına kararlar verildi ancak aynı gün yönetimde yapılan istifalar çalışma şevkini kırmış ve tedirginliğe neden olmuştur. İstifaların ardından yönetimimiz adeta bir yalnızlığa itilmiş ve karamsarlığa sürüklenmiştir. Bu koşullarda gerek ekonomik gerekse kamuoyunda yaratılmak istenen olumsuz ve güvensiz tablo bizi olağanüstü kongre kararı almaya mecbur bıraktı.

Bu ilgisizlik ve yönetime acımasızca yapılan eleştiriler, içerisinde Karabükspor sevdası olan ve sırf Kardemir Karabükspor zarar görmesin diye taşın altına elini sokanlar tarafından haksızlık olarak nitelendirilmiştir. Hiçbir maddi çıkarı olmadan zamanını, sağlığını, gücünü ve performansını kulüp için harcayan bu insanlara yapılan bir haksızlıktır.

Aldığımız bu görevi en yakın limana kazasız belasız yaklaştırarak; Karabükspor’u daha iyi yerlere taşıyacak yönetim kuruluna teslim etmek adına 15 Temmuz 2013 tarihinde çoğunluk sağlanamazsa 22 Temmuz 2013 tarihinde çoğunluğa bakılmaksızın olağanüstü genel kurul kararı alınmıştır. 

Bu arada profesyonel takımımızın daha önce ilan edilen program dahilinde kamp ve transfer çalışmaları sürecektir.   Destek olan olamayan herkese teşekkür eder; tüm Kardemir Karabükspor camiasına saygılar sunarız.”