Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VERGİLİ; AYAR’A KIZDI ,ŞAHİN’E ÖVGÜ YAPTI

  Karabük AK Parti

 

Karabük AK Parti İl Başkanı Ömer AYAR geçtiğimiz günlerde  Başkan Vergili’nin açıklamalarında ki “engelliyorlar” kelimesinin afaki ve ortaya atılmış  yusyuvarlak söylemlerle halkın kafasını karıştırmak  öte konuşmalar olduğunu  ve önemsemediğini belirtmişti.

Ayar ‘Varsa engellenen işleri çıksın açıklasın. Belediye Başkanın açıklamalarını umursamıyorum’ diyerek  kamuoyunda konuşulanların afaki olduğunu iddia etmişti.

 

 

BELEDİYE BAŞKANI  RAFET VERGİLİ  AK PARTİ

İL BAŞKANI NE   YAPIYOR  DERKEN

MEHMET ALİ ŞAHİN’İ ÖVDÜ

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili  İse  basına yaptığı  karşı açıklamada konuyu farklı değerlendirerek “Belediye başkanını umursamayan bir siyasi parti il başkanı halkı nasıl umursayacak ” dedi.

Bir İl Başkanı, Belediye Başkanını umursamıyorsa ona bu şikayetleri dile getirmenin ne faydası olacak” şeklinde yorum yapan Başkan Vergili ; “ Onların yapmış olduğu siyaset bu kadar. Umursamadığı zaman kendi kaybedecektir. Koskoca bir il Başkanı Eğer bir belediye başkanını umursamadıktan sonra söylediklerini dikkate almadıktan sonra, ne yapalım.”  şeklinde açıklamalarda bulundu ..

İl Başkanı olarak Karabük’le ilgili, partisiyle teşkilatı ile, belediyenin yapmış olduğu işler ile ilgili, sıkıntıları ile ilgili yapılanlardan ne zaman haberi oldu, hiçbir zaman haberi olmaz ki, Ben ne söylemişsem arkasındayım. Söylediğim her lafın arkasındayız hiçbirisinde de geriye çekilmiyorum. Karabük’ün hayrına olacak işlerde AK Partinin de CHP’nin de yanın olduk  diyen  Vergili ; “Devlet bir yere temel atıyorsa koşa koşa giderler. Başka ne yaparlar. Tüm siyasi partiler için söylüyorum, Karabük’te bir il teşkilatının görevi toplumun belirli kesimlerini bir araya getirerek kenti hayrına olacak işlerde toplumu tetiklemektir.”   Dedi.

Vergili Kent MeydanıBurada Mehmet Ali Şahin beyi ayırıyorum.  Diyen Başkan Rafet Vergili ,  Ömer Ayar bey yaklaşık 6 yıldır İl Başkanı ve yapmış olduğu işleri ve siyasi başarılı göstersin  diyerek konuyu farklı bir zeminde değerlendirdi ve  “ Milletvekili seçimlerinde gösterilen başarılı buradaki il teşkilatının mı başarısıdır ,  Ama Burada  Mehmet Ali Şahin’in beyin isminin ağırlığı olmasaydı milletvekili seçimlerinde bu kadar başarılı olmalarına imkan var mıydı.”  Diyerek   Ak Parti genel başkan yardımcısı Mehmet Ali Beyi övdü.

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO