Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VERGİLİ MHP ESKİPAZAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TANITIM TOPLANTISINA KATILDI

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan adayı Rafet Vergili, Milliyetçi Hareket Partisi Eskipazar Belediye Başkan Adayı Sırrı Şen’in aday tanıtım toplantısına katıldı.


Karabük Belediye Başkanı ve

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, Milliyetçi Hareket Partisi Eskipazar Belediye Başkan adayı Sırrı Şen’in aday tanıtım toplantısından sonra Eskipazar’da ki esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret ederek, esnaflar ile sohbet etti. Ak parti Milletvekili Ali Keskinkılıç’a ağır eleştiriler yaptı..

Aday tanıtım toplantısında bir konuşma yapan Başkan Vergili, “Milliyetçi Hareket Partisinin belediyeciliğinde rüşvet, torpil olmaz. Milliyetçi Hareket Partisinin belediyeciliğinde kimse birbirinden ayrılmaz. Belediye Başkanımız burda, var mı Belediye Başkanımız hakkında rüşvet aldı diyebilecek bir adam. Bizim için birinci planda dürüstlük, ikinci planda hizmet. Hizmet bir şekilde mutlaka gelir. Eskipazar’ın köyleri ne kadar asfaltlı hemen hemen hiç birisi değil. Ovacık 2 kere asfaltlandı.

Biz buranın çocuğu Ali Keskinkılıç’tan çok büyük ümitlerimiz vardı. Memleketine çok büyük hizmetler yapacak diye düşüncelerimiz vardı. Ben Eskipazarlıyım, Yenceliyim, Eflaniliyim, Ovacıklıyım, Karabüklüyüm. Ama kimsenin özel kalem müdürü değilim. Ali Keskinkılıç Bey özel kalem müdürlüğünün dışında hiç bir iş yapamaz. 10 aydır Milletvekili, 10 aydır memleketinizde çakılı bir çivisi var mı? Nerede emniyet binası, nerede hastane? Bir tane sıcak suları vardır her dönem oraya tesis yaparlar. Tek yapılan hadise Kemikli rampasında gözlemeci, mısırcı sektörünü genişletmektir. Eskipazarlılara başka bir hizmetleri olmaz. Organize sanayinin yapılmasıyla ilgili 15 sene uğraştım. İnşallah önümüzde ki organize sanayi sitesinde fabrikalar kurulmaya başlayınca Eskipazar’ında yüzü gülecek. Bizim adaylarımız hiç kimseye çalışmaz. Ben Sırrı Beyin 5 yıllık dönemde köylerle ilgili nasıl hizmet ettiğini, nasıl koşturduğunu ben çok iyi biliyorum. Yine bizim belediye başkan adayımız Eskipazar’ın eksiklerini tamamlamak için elinden ne geliyorsa yapacak. 8 tane ciddi proje yapmış. Ben bunları gerçekleştireceğine inanıyorum.” dedi.

Aday tanıtım toplantısına Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan adayı Rafet Vergili, Milliyetçi Hareket Partisi Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Meşe, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez, Milliyetçi Hareket Partisi Eskipazar Belediye Başkan Adayı Sırrı Şen, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO