Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VERGİLİ PROJELERİNİ AÇIKLADI

KARABÜK MHP BELEDİYE BAŞKAN

KARABÜK MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RAFET VERGİLİ ”  CHP, SP , DP VE BBP Lİ DOSTLARIMDAN TEKRAR OY İSTİYORUM ” DEDİ.

PROJELERİNİ SLAYT VE GÖRSEL VİDEOLAR İLE AÇIKLAYAN VERGİLİ KUZEYİN YILDIZI OLACAĞIZ BİZİM KARDEMİR YILDIZIMIZ,KBÜ PARLAYAN YILDIZIMIZ,KARABÜKSPOR REKLAM YILDIZIMIZ OLARAK DESTEK OLUYOR BİZDE BU KENTİ KUZEYİN YILDIZI YAPACAĞIZ” ŞEKLİNDE AÇIKLAMALARI İLE ALKIŞ ALDI.

MANSETT

 

 eeevergiliiiiiiii

Proje tanıtım toplantısına , ilçe belediye başkan adayları, MHP il-İlçe yöneticileri,Kardemir YK Başkan vekili Kamil Güleç, YK üyesi Çağrı Güleç, Genel Müdür Fadıl Demirel ,  STK yöneticileri,başkanları yanı sıra Kocaeli belediye başkan adayı (eski Milli Futbolcu) Saffet Sancaklı katılım yaptı.

Açılış konuşmasını yapan MHP İl başkanı Metin Demirel “Hizmetlerinden dolayı başkan Vergili’ye şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Daha sonra video ve slayt gösterileri ile proje tanıtımları yapıldı. Bulak kanyonuna yapılacak spor vadisi projesi, ile kentsel dönüşüm projeri bir bir gösterildi.

Karabük MHP Belediye Başkan adayı Rafet Vergili, “Ben başkan olurken bütün partililerden oy aldım, şimdi yeniden CHP,DP,SP,BBP olmak üzere hepsinden oy istiyorum” diyerek yaptığı konuşmada Karabük’te Demir ve Çelik Fabrikaları Kardemir , Karabük Üniversitesi ve Kardemir Karabükspor’un yıldız olarak bu kenti temsil ettiklerini bu yıldızlaşan kurumların Karabük’ü kuzeyin yıldızı yapmak için yeterli olduğunu ve kendilerininde projeleri ile bir sinerji yaratacağını söyledi.

Bu sinerjinin diğer çalışmaları da tetiklediğini anlatan Vergili, “Projelerimiz aslında büyük projeler değil. Finansları hazır. Bugüne kadar hiç işim aksamadı. Kapanacak bir kapı sabah olmadan açıldı. Bunu sizin dualarınız sağladı. Projelerimiz için devletle yaptığımız sözleşmelerimiz var. Hiç engel olacak bir durum yok. yapamayacağımız sözleri vermiyoruz.” dedi.

Başkan Vergili Keltepe projesi konusunda bir gönderme yaparak, “Şimdi ben Keltepe’ye kayak merkezi yapacağım dersem inandırıcı olmaz. Bizim Projelerimizin bütün alt yapısı hazır. Bütün ilçelerle bir ve bütün olacağız. İlçeleri bir birinden ayırmayacağız. Biz garip ve gurabanın yanındayız. Zengininin değil,bu projeler bu kenti Kuzeyin yıldızı yapmaya yeterlidir” şeklinde açıklamalarda bulundu.