Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VERGİLİ ” UFAK ATIN BEYLER “

“Karabük Belediyesi’nin bütçesi her ay Karabük’te yaşayan 30 bin civarındaki emeklimize aylık 1.000 TL ödeme yapmaya veya Karabükspor’u süper ligde temsil etmeye yeterli değildir.”

"Karabük Belediyesi'nin bütçesi her

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Başkan Vergili yazılı yapmış olduğu basın açıklamasında; “Maalesef Son günlerde Karabük kamuoyunu yanıltıcı, Karabük halkının aklıyla alay eden bazı seçim vaatleri artarak devam ediyor. Görevde olmayan ve Karabük Belediyesi bütçesinden haberi olmayan bu aday arkadaşların matematikle bağdaşmayan, uçuk seçim vaatleri konusunda halkımızı uyarmak bizim vazifemizdir.

Karabük Belediyesi’nin bütçesi her ay Karabük’te yaşayan 30 bin civarındaki emeklimize aylık 1.000 TL ödeme yapmaya veya Karabükspor’u süper ligde temsil etmeye yeterli değildir.

Karabük Belediyesi bir yandan 130 bin Karabüklüye temel belediyecilik hizmetleri verirken bir yandan da bu işleri yapamaz.
Belediyelerin asli vazifeleri bellidir ve öncelikle bu vazifelerini yerine getirmek zorundadırlar.

Bu arkadaşlara halk tabiriyle “Ufak Atın Beyler” demek istiyorum.

Şimdi hızlarını alamadılar. Akıllarına ne geliyorsa vaat ediyorlar. Utanmasalar yeter ki bize oy verin belediyenin kasasını size vereceğiz diyecekler. Halkı kandırmayın. Halkı yanıltmayın. Halkı küçük düşürmeyin. Ciddi projeleriniz varsa açıklayın tabi ama seçim kazanmak hayaliyle bol keseden atmayın” dedi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO