Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vergili; “vatan haini provokatörler ne yazık ki yine iş başında!”

Kim olduğu belli olmayan

Kim olduğu belli olmayan bazı sosyal medya provokatörleri Belediyenin resmi internet sayfasından yayımlanmaktaymış gibi foto-montajlı bir resmi ‘Karabük’te Korona virüs var’ algısı ile yayınlayarak infial yaratmaya çalışmaları dikkat çekti

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, kendi sosyal medyasından çok net bir şekilde o yayını yalanlayan bir açıklama yaparak ;

“Değerli Hemşehrilerim;
Halkımızı paniğe sürüklemek, şehrimizde ve ülkemizde bir kaos ortamı yaratmak peşinde olan vatan haini provokatörler ne yazık ki yine iş başında!

Belediyemiz web sayfasında yayınlanmış bir haber gibi, sosyal medya ortamında dolaşan SÖZDE HABER tamamen montajdır. Belediyemiz sitesinde “TÜRKİYE’DEKİ 2. CORONA VİRİSÜ VAKASI KARABÜK’TE “ şeklinde asla bir haber yayınlanmamıştır. Vatan hainleri kurumumuz üzerinden bir algı operasyonu yaratma peşindedir.

Hemşehrilerimiz şunu iyi bilmelidir;
Önlemlerimiz ve mücadelemiz hat safhadadır. Toplu taşıma araçları, AVM’ler, şehrimiz genelindeki okullar, Sosyal Yaşam Merkezleri, Pazar yerleri dezenfekte edilmektedir. Yarında Cuma Namazı öncesi camilerimizde dezenfektasyon çalışması yapılacaktır. Bu ülke ve bu millet, yalnızca Corona’yı değil, içimizdeki hain virüsleri de temizleyecektir.

Bilgilerinize arz ederim ” şeklinde cevap verdi