Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yalanlama Ardından Belgeler Yayınlandı

  Kardemir Genel Kuruluna

 

Kardemir Genel Kuruluna bir gün kala, bağlı şirketler olan Karçel ve Kardökmak’taki 30 milyon lot civarındaki Kardemir B gurubu hissesinin Kamil Güleç imzasıyla Çağ Çelik Şirketine virman yapılarak, Çağ Çelik şirketindeki A ve D gurubu hisseleri ile değiştirildiği iddiaları ile ilgili haberimiz sonrası ÇAĞ ÇELİK ‘ten haberler ile ilgili yalanlama ve tekzip gelmişti.

Ancak haberler ile ilgili şimdi de belgeler İnternet haber sitelerinde yayınlandı..

 

İŞTE KARABÜK TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜNE YAPILAN MÜRACAAT

 

 

 

Kardemir’in 6 yönetim kurulu üyesi (çoğunluk) tarafından yapılan bu itiraz başvurusu detaylı şekilde yukarıda.

İŞTE KAMİL GÜLEÇ İMZASIYLA YAPILAN VİRMAN İDDİASININ BELGESİ

 

ŞİRKETLERDE YETKİLER TTK YA GÖRE GÖREV SÜRESİ İLE SINIRLI OLMASI GEREKİR.

AŞAĞIDAKİ BELGEDE KAMİL GÜLEÇ’E VERİLEN YETKİ 2011 YILI TARİHLİ. OYSA BU TARİHTEN SONRA 2 YADA 3 TANE GENEL KURUL OLDU. YENİDEN YÖNETİM KURULU SEÇİLDİ. YENİ YÖNETİM KURULUNUN BU YETKİYİ YENİLEMESİ GEREKİYORDU.

ANCAK BÖYLE BİR YENİLEMENİN OLMADIĞI İDDİA EDİLİYOR.

 

 

ŞİRKET TÜZÜĞÜ. BURADA SADECE HİSSE ALINABİLİR DİYOR. SATABİLİR DEMİYOR. BUNUN MANASI DA ALINAN HİSSENİN SATIMI TÜZÜĞE GÖRE MÜMKÜN DEĞİL

 

 

İŞTE KARDEMİR TARAFINDAN KARÇEL’E GÖNDERİLEN SPK MEVZUATI GEREĞİ HİSSE DEĞİŞİKLİKLERİNİ SPK YA BİLDİRİN TALİMATI. BU TALİMAT İLE BAĞLI ŞİRKETLER SPK YA BİLDİRMELERİ GEREKİRDİ DENİYOR..

 

 

İŞTE KARDEMİR’İN DOKUZ AYLIK BİLANÇOSU. GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ BAĞLI ORTAKLIKLAR OLAN KARDÖKMAK VE KARÇEL DE HALA B GURUBU HİSSE OLDUĞU ŞEKLİNDE AÇIKLAMA. BUNUN MANASI DA BAĞLI ORTAKLARIN HİSSE DEĞİŞİMİNİ ANA ŞİRKET OLAN KARDEMİR’E BİLDİRMEMELERİ