Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yazık Oluyor CHP’Ye

Son Yıllarda Yurtlardan Alınan

Son Yıllarda Yurtlardan Alınan Paralar Yanısıra Basında İşlenen Konular İle, Atama İl Başkanlarının Kısa Dönem Yönetimleri İle, Delege Yapısını Kendi Akraba Eş Dostu İle Yaparak Koltuğu Bırakmam Diyen Aymaz Bir İl Başkanı, Görüntüsü İle Son 2 Dönemdir Genel Merkezden Gelen Seçim Paraları Konularında Hep Zan Altında Kalan Yönetici Pozisyonları ile Bir Yanda, Diğer Yanda İlçelerde Karışık Görüntüler, İstifalar, Birbirlerinin Arkalarından Konuşmalar, Biri Bıraksın Gitsin Diğeri Koltuğu Kapsın Kavgaları İle Küçük Olsun Bizim Olsun Anlayışı İle Son seçimlerde Karabük Gibi İşçi-Emekçi Kentinde Sandığa Çakılan; CHP  Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Karabük’e Geliyor.

kemal-kılıçdaroğlu-cazibesi_598883

CHP Genel Başkanı bir yanda Türkiye sorunları ile uğraşırken diğer yanda İl ve ilçelerde ki örgütlerin uyumsuzluğu ve yetersizliği ile uğraşıyor. Karabük İl örgütünde son 3-4 yıldır üst seviye ortaya çıkan ” Koltuk Hırsı ” özellikle seçim dönemlerinde Başkanlık yaparak maddi-manevi pastaya ortak olma hırsı  Karabük Cumhuriyet Halk Partisini 5.Parti konumuna düşürmekte.

Son dönemde yaşanan olaylar sonrası Karabük’e gelen Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin  olayları yerinde tespit ederek İl kongresinde olması gerekenleri anlatmasına karşı durarak delege yapısını güvenip aday olan ve adı her dönem şaibelere karışan Bayram KARADAĞ’ın tekrar İl Başkanlığına gelmesi ile başlayan kaos Karabük’te CHP yine 4. yada 5.parti yapacak görüntüsü içinde.

Bugün yapılacak mitingde bunun açıkça görüleceğini belirten parti içi kaymaklar şu an mevcut Safranbolu Belediye Başkan adayı Mustafa Eren ve İlçe Başkanı Abdullah Çakır arasında sorun olduğu gerçek ama onların İl Başkanı ilede sorunları var. Son dönemde Ovacık Belediye Başkanı Ü. Gülem’in açıklamaları ise partinin hangi aşamada olduğunun ayrı bir göstergesi , CHP Eskipazar’da yok, Eflani de yok , Yenice’de iddialı konuma gelecek ama İl Yönetimi adeta fren yaptırıyor diyorlar.

Tüm bu yaşanan olumsuzluklara rağmen bugün Karabük’e gelecek olan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile Basını da bir araya getirmemek için organizasyonda Basını hep uzak tutan Bayram Karadağ Genel Başkanının programını bile basın kuruluşlarına veremedi.

Bu arada CHP Genel başkanlık Basın iletişimine ulaşmaya çalışan Karabük basınından bazı kurum yetkilileri konuyu Genel başkana ilk fırsatta aktarmayı düşünüyorlar.

Öte yandan bugün akşam Safranbolu’da kalacak Kemal Kılıçdaroğlu’na Karabük Belediye Başkan Adayı Erdal Demir’den bir dosya sunarak  Karabük’te yaşanan olumsuzluklar hakkında bilgi vereceği öğrenilirken yine Kılıçdaroğlu’nun sadece İş adamları ile buluşturulmaya çalışılmasına da İşçi ve emekli kenti Karabük’te bir anlam verilemedi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO