Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yeni Atanan Başkan Yüksel’de Hayal Görmeye Devam Ediyor

Kardemir Karabüksporun  yeni atanan 

Kardemir Karabüksporun  yeni atanan  Kulüp Başkanı Mehmet Yüksel, projelerinin bulunduğunu ve bunları faaliyete geçirmesi için Karabük’ün her kesimine ihtiyacı olduğunu söyledi.

 

Kardemir Karabükspor’da 5 Ekim’de eski kulüp başkanı Sedat Namal, istifa ettiğini açıklamış ve görevini asbaşkanlardan Mehmet Yüksel’in devam ettireceği bildirilmişti.

 

Karabük’te  sık sık değişen kulüp başkanlarına en son Mehmet Yüksel katıldı. Bu arada Karabükspor yönetiminden 3 kişinin daha istifa edeceği belirtildi.

Yüksel’i Ankara Karabüklüler Derneği Başkanı Muzaffer Dereli ve yönetimi ziyaret etti ve destek vereceklerini ifade etti.

Karabükspora son dönemlerde herkes beyan destek veriyor ancak bir kuruş yardım yapan yok diyen spor otoriteleri ise gelişmeleri yakından takip ediyor.

Çamlık Antrenman Sahası’nda gerçekleşen ziyarette konuşan Yüksel, Karabükspor’a bundan sonra başkan olarak devam edeceğini ve Ankara’dan gelen misafirlerinin Karabük’ün ve Karabükspor’un yanında olduklarını belirterek, “Hepsine teşekkür ediyorum. Bundan sonra hep beraber birlik olup Karabükspor’u nasıl canlandırabiliriz, daha iyi durumlara nasıl getirebiliriz diye çalışacağız. Ben buraya yüreğimi koydum. İnşallah Karabükspor’u layık olduğu yerlere getireceğiz” dedi.

 

“Bize nefes lazım” dedi ve Hayal görmeye devam etti..

Başkan Yüksel, KARDEMİR tarafından kesilen binde 2’ler için kulüp yönetimi olarak haklarını savunacaklarını ifade ederek şunları söyledi:
“Binde 2’lerin neden kesildiğini öğrenmeye çalışacağız. Binde 2’leri geri alabilirsek, almaya da çalışacağız. Bize nefes lazım. Binde 2’ler ciddi anlamda nefes sağlıyordu. Kulübün gideri var. Geçmiş bizi bağlamıyor. Ben yeni yönetimden sorumluyum. Geçmişi adalet yerine getirecektir, sorgulayacak ve araştıracaktır. Herkesten destek istiyorum, herkesi birleştirmek istiyorum.”

 

“HFT Adamı şeklinde ki iddialara ” Ben kimsenin adamı değilim” dedi.

‘Projelerim var, inşallah bunları hayata geçireceğim’ diyen Yüksel, “Hayata geçirirken de sizlere, Karabük’ün her kesimine ihtiyacım var. Ben kimsenin adamı değilim. Karabük sevdalısıyım, Kardemir Karabükspor sevdalısıyım” ifadelerini kullandı.

 

Yüksel’in ayrıca yakın çalışma arkadaşlarına bana Mustafa Yolbulan da destek veriyor, Kardemir de verecek şeklinde yorumlar yaptığı ifade ediliyor