Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

YEREL BASINDA GÜNDEM

      KARABÜK

 

 

 

KARABÜK  YEREL GAZETELERİ BUGÜN MANŞETLERİNDE ; CHP KARABÜK İL TEŞKİLATININ SÖNÜK  YIL DÖNÜMÜ KUTLAMALARI YANI SIRA  KARABÜK MERKEZDE KULLANILAN RT 9 KATRAN MALZEMESİNİN KANSERE YOL AÇIP AÇMADIĞI HANGİ KURUMCA ARAŞTIRILDI SORGULAMASI  İLE ÇIKTILAR.

 

 

YEREL  BASINDA GÜNDEM 

 

 

İşte manşetler ve spotları 

 

Karabük Postası Gazetesi

IMG_5452

CHP’yi Bu Hale

Düşürenler Utansın

 

Cumhuriyet Halk Partisi, 10 Kişiyle Atatürk Anıtına Çelenk Koydu. Cumhuriyet Halk Partisi İl Teşkilatı 90. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Atatürk anıtına çelenk koydu. Çelenk sunma programına sadece 10 kişinin katıldığı gözlenirken, CHP’nin düşürüldüğü bu durum vatandaşlar tarafından yargılandı.

 

 

Karabük’ün Sesi Gazetesi

 

Deniz; “ Çok acı bir durum”

 

Akp Hükümetinin çıkarmış olduğu Büyük Şehirler Kanunu’na eklenen geçici madde ile nüfusu 2 binden az olan belgelerin tekrar köy statüsüne döndürülmesi Safranbolu’nun Ovacuma Beldesini de etkisi altına aldı.

 

 

Karabük Haber Gazetesi

 

Hangi Kurum Ne Yaptı ?

IMG_5453 (3)

Safranbolu Belediye Başkanı Necdet AKSOY tarafından daha önce ortaya atı8lan “ Karabük Belediyesi yollara katran döküyor, katran insanı kanser yapıyor” şekline açıklama ses getirirken, katran içinde bulunan RT 9 maddesinin kanser yaptığı iddia edilmişti. Tüm bu iddialar sonrası toplum sağlını ve çevreyi ilgilendiren durum hakkında neler yapıldığı merak ediliyor.

 

 

Bölgenin Sesi Gazetesi

 

Türkiye’mizi Çağdaş

Dünyaya Biz Taşıyacağız

 

CHP İl Başkanı Bayram KARADAĞ, Cumhuriyet Halk Partisinin 90. Kuruluş Yıldönümü Nedeniyle Yazılı Bir Açıklama Yaparak, “ Cumhuriyet Halk Partisi bir destanın adıdır. CHP ulusal kurtuluş ve Bağımsızlık Savaşı’nın ete kemiğe bürünmesidir. Biz bu ışığı söndürtmeyeceğiz.” dedi.

 

 

 

Batı Karadeniz Ekspres Gazetesi

 

Festival Sessiz Sedasız Sona Erdi

 

Cuma günü mezarlık hizmet binası açılış töreni ila start alan 14. Altın Safran Film Festivali Pazar günü yapılan etkinliklerle sona erdi…