“2 Aday Omuz Omuza Verdik”

Son Güncelleme : 27 Nisan 2015 - 14:18

CHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYI

MUSTAFA AKAY :”7 HAZİRAN

VURGUNA, TALANA DUR DEME

GÜNÜDÜR”

 

Başlıksız-5-kopya10-600x320

CHP KARABÜK Milletvekili Adayı Mustafa Akay yaptığı açıklamada “7 Haziran talana, vurguna dur deme günüdür” diyerek çalışmalarını dur durak demeden sürdürdüklerini vurguladı..

Seçmenle sağladıkları temaslarda, halkın mevcut iktidardan kurtulmak için kararlı olduğunu gördüklerini belirten Akay;  ” Partimizin adayları olarak örgütle büyük bir uyum içerisinde omuz omuza vererek çalışmalarımızı gece gündüz sürdürüyoruz. Halkımızla, kucaklaşıyoruz. Biz anlatıyoruz, insanımızı dinliyoruz. Görüyoruz ki, 13 yıldır başta bulunan iktidar halkımızı yıldırmış, küstürmüş, bezdirmiş. Halkımız, bu iktidarı yolcu etmek için büyük bir coşkuyla 7 Haziran’ı bekliyor. Vurgunun, talanın, soygunun, adam kayırmanın, yeni varsıllar yaratmanın doruğa ulaştığı bir dönem halkımızın pırıl pırıl , tertemiz oylarıyla 7 Haziran’da sona erecek.” dedi

“İnsan Hakları ve Emeğe Saygı İçin

CHP”

Akay; “13 yıllık sayısal anlamda çok güçlü bir iktidar döneminde, ülkemizde üretim kaynakları sıfırlanırken; emeğe dayanmayan, havadan para kazanan yeni bir zümrenin yaratılmış olduğunun halkımız tarafından kavranılması umutlarımızı yeşertiyor. Türkiye’nin yeniden üretir hale gelmesi, insan haklarına saygılı, emeğin hakkını veren bir anlayışa kavuşması özlemleri bu iktidarın gidişini hızlandırıyor. 13 yılda Karabük ve ilçelerinin temel sorunlarını çözemediği gibi daha da ağırlaştıran bu iktidardan kurtulmak, halkımızın refaha ulaşmasını sağlamak birincil görevimizdir. Hırsızlığa, talana, soyguna, vurguna, adam kayırmaya, yandaş zengin yaratmaya dur demek için ülkemizin bu iktidardan kurtulması çabasına toplumun tüm katmanlarının da katılması zorunlu hale gelmiştir. Toplum inim inim inlemektedir. Emekli, küçük esnaf, işsiz 13 yılda ulusal gelirden hakkı olan payı alamadığı gibi, mevcut haklarından da mahrum bırakılmıştır.” açıklamalarında bulundu.

CHP Emeğin Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi,Karabük Milletvekili adayı Mustafa Akay; ” Emeğin partisi olarak safını emekçilerden, halktan yana belirleyerek, onların refahını artıracak projelerle ortaya çıkmaktadır. Emeklilerimize yılda iki kez dini bayramlarda verilecek ikramiye, taşeron işçiliğin ortadan kaldırılmasına yönelik düşünce, esnafın güçlendirilmesine ilişkin projeler, işsizliğin önlenmesiyle ilgili planlamalar gerçekleştirildiğinde toplumun refahı da artacak, toplum rahat bir nefes alabilecektir. Toplumdaki örgütlenmelerin hızlandırılması, işlerinden edilenlerin haklarının verilmesi adaletsizliklerin de giderilmesini sağlayacaktır. Kısacası CHP iktidarında toplumun tüm katmanları rahat nefes alabilecek bir ortama kavuşturulacaktır. Kamyoncularımız, şoför esnafımız, orman köylümüz, işsizlerimiz, örgütlenme hakları engellenen işçilerimiz CHP iktidarında daha mutlu yaşama ortamını bulabileceklerdir. Bu iktidarın gidişini hızlandırmak için, ellerinden gelen çabayı gösteren örgütlerimiz bize de yol göstermektedirler. Elbirliği ile ülkenin başına bir karabasan gibi çöken bu iktidarı tarihin sayfalarına gömeceğiz” görüşlerini ifade etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.