Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Alpgenart Paylaşımında Başkan Köse’ye Yer Verdi

Türkiye’nin En Önemli İllüstrasyon

Türkiye’nin En Önemli İllüstrasyon Sayfası Alpgenart Paylaşımında Başkan Köse’ye Yer Verdi

Türkiye’nin en önemli illüstrasyon sanatçılarından Alpgenart instagram sayfası Safranbolu tarihinin ilk kadın Belediye Başkanı Mimar Elif Köse’nin Cumhuriyet’in 100. yılına özel 100 kişiyle birlikte oynadığı zeybek oyununa, Atatürk ana temalı yapay zeka tasarımında ünlü sanatçılar ve bilim insanları ile birlikte yer verdi.

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse 31 Mart 2019 seçimlerinde Safranbolu halkının teveccühünü kazanarak Safranbolu tarihinin ilk kadın Belediye Başkanı olarak seçilmişti.

Göreve geldiği andan itibaren Safranbolu’yu Cumhuriyet ilkelerine uyarak dizayn etmeye çalışan Başkan Köse Cumhuriyet’in 100. yılına damga vuracak işlere de imza attı.

Safranbolu’da 2. Dönem Sosyal Belediyecilik için kolları sıvayan Başkan Köse,  Tüm Safranbolu halkının ve sosyal medyada izleyenlerin büyük beğenisini toplayan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de severek oynadığı yöresel zeybek oyunu fotoğrafları, Türkiye’nin önde gelen illüstrasyon sanatçılarından Alpgenart sayfasında yer aldı.

Cumhuriyet değerlerini koruyan ünlü isimlerin yer aldığı yapay zeka görselinde paylaşılarak on binlerce beğenisini de alan etkinlik,  tasarımın da Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün arkasında güven duyulan güç temasıyla Megastar Tarkan, Bilim insanları ve tarihçiler İlber Ortaylı, Celal Şengör, programcı ve sanatçı Oğuzhan Uğur gibi isimlerle birlikte, Türk bayraklarını gururla taşıyan vatandaşlara ve Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’ye yer verdi.

Safranbolu Belediyesi ve Mimar Elif Köse hesaplarından yapılan paylaşımlarla Alpgenart sayfasına teşekkür edildi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO