Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ASFALT YOL KURDELE KESİLEREK AÇILDI

    İl Özel

 

 

İl Özel İdaremiz Asfalt Açılış programı düzenledi. Karabük Merkez ilçe Zopran köyünde asfalt yol açılıp Düzenlenen programa. Karabük Valisi İzzettin Küçük Karabük Milletvekili Osman Kahveci İlçe Kaymakamları, İl Genel Meclis Üyeleri, Daire Müdürleri ,Muhtarlar basın mensupları ve Vatandaşlar  ile gerçekleştirildi.

 

 

 

ASFALT YOL KURDELE KESİLEREK AÇILDI

 

 

İl Özel İdaresi  Genel Sekreteri Hakan Eski   “Karabük İl Özel İdaresi olarak 250 aşkın proje üzerinde çalışıyoruz, 2013 yılında 50 civarında yol projesi gerçekleştireceğiz, Zobran köyü asfalt yapımı da bunlardan birisidir.İl Özel İdaresi imkânları ile 6 ilçemizde 75 km. asfalt yapımı gerçekleşmesi için gerekli ihale Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından yapılmış, yaklaşık 15 gündür temel malzeme ve mıcır nakliye çalışmaları yoğun bir şekilde devam ederken  , 75 km. asfalta ilave olarak Köylere Hizmet Götürme Birlikleri tarafından 50 km. asfalt yol yapımı devam etmekte ve toplamda 125 km. yi aşkın asfalt yol yapımı gerçekleştirilecektir.” İfadelerinde bulundu.

Yapılan  her çalışmada  hizmet götürdüğümüz vatandaşlarımıza çağın gereklerine uygun en kaliteli en hızlı hizmeti nasıl götürebiliriz bunun çabası ve gayretindeyiz diyen genel sekreter Eski;  “Ben burada çalışmalarımızla ilgili her zaman kapıları açan engelleri kaldıran Valimiz  İzzet Küçük Beyefendiye, yine ilave ödenek talebimizde bizlere ciddi katkı sağlayan 23. Dönem Meclis Başkanımız Mehmet Ali Şahin Beyefendiye, Milletvekilimiz  Osman Kahveci Beyefendiye sonsuz teşekkür ve hürmetlerimi sunuyorum.”Dedi.

Daha Sonra kürsüye gelen Karabük Valisi İzzettin Küçük çalışmalarda gösterdikleri başarılardan dolayı İl Özel İdare Personeline teşekkür etti. Konuşmaların ardından asfalt yapılacak yolda kurdele kesilerek çalışma başlatıldı. 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO