Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP VE AK PARTİDE ÇEVRE DOSTLUĞU

KARABÜK MİLLETVEKİLİ KAHVECİ  MARZİNC

KARABÜK MİLLETVEKİLİ KAHVECİ  MARZİNC AŞ’NİN KAPATILMASI KONUSUNDA  ÖNCÜ ROL OYNADI ŞEKLİNDE Kİ İDDİALAR SONRASI CHP MİLLETVEKİLİDE KARABÜK’E GELEREK AÇIKLAMALAR YAPACAK.

 

SANAYİ KENTİ KARABÜK’ÜN HAVASININ-SUYUNUN VE TOPRAĞININ KİRLENMEMESİ ADINA  ÇEVRE VE İNSAN SAĞLIĞI İÇİN  HAREKETE GEÇEN KARABÜK’TE  CHP VE AK PARTİ AYNI  YORUM VE AÇIKLAMALARI İLE DİKKAT ÇEKTİ.

 

 

osman kahveci

 

CHP  VE AK PARTİ ÇEVRE ADINA BİRLEŞTİ

 

Karabük’te faaliyet gösteren ve ÇED raporu almasına karşın test üretim çalışmaları sırasında kapatılma kararı çıkan geri dönüşüm fabrikası MARZİNC AŞ  yetkilileri şokta.

 Çevre ve insan sağlığı adına kapanması gündeme gelen MARZİNC AŞ  yetkili birimleri  yaşananların çok yakın bir süreçte nelerden kaynaklandığını hep birlikte göreceğiz , tabiki İnsan sağlığı ve Çevre bizim için çok önemli bu aşamada yasal işlemleri bizde başlattık derlerken siyasi kulvarda da birliktelik sergileyen CHP ve AK Parti söylemlerinin birbirini tamamlamasu dikkatleri çekiyor.

 

AK Parti Karabük Milletvekili Çevre komisyon üyesi Osman KAHVECİ ‘nin MARZİNC AŞ ‘DE çalışırken  sevk  alan ve sonrası meslek hastalıkları hastanesinde yatan işçileri sık sık ziyaret ederek konu hakkında bilgiler alması aynı zamanda bakanlık nezdinde bu fabrikalara dikkat edin diyerek sık sık telefonlar ile bilgiler aktarıp konuyu araştırması Karabük kamuoyunda yakınen takip edilirken yine CHP Ankara Milletvekili İzet ÇETİN’in ve Karabük İl Başkanlığının da Ankara meslek hastalıkları hastanesinde işçileri ziyaret etmesi   ile başlayan süreç kamuoyunda ilgiyle takip edildi.

 

KARADAĞ ” ÇEVRE VE İNSAN SAĞLIĞI SİYASET ÜSTÜDÜR”

 

CHP Karabük İl Başkanı Bayram KARADAĞ ; ” Milletvekilimiz İzzet Çetin yarın saat 11.30 da parti lokalimizde bir açıklama yapacak ve MARZİNC AŞ nin olduğu alanda incelemelerde bulunacaktır . Bu arada çoğunluk  STK larının ki başta Çevre Derneği Başkanlığımızın aynı zamanda Karabük adına , İnsan sağlığı ve  Çevre adına  gelecek adına farklı siyasi partilerin de yine onların milletvekillerin de  aynı söylemler içinde olması sevindirici.  Doğru tek , doğru olanın yanında olmaktan öte İnsan sağlığı ve Çevre adına objektif değerlendirmeler yapmak olumlu. Bu anlamda Karabük’te bu katkıları kimler nasıl sağladı ve destekledi ise teşekkür ederiz bizim için Çevre ve İnsan sağlığı siyaset üstüdür” dedi.

Karabük kamuoyunda AK Parti Miletvekili Osman KAHVECİ’nin ve CHP si İl teşkilatının MARZİNC AŞ ve çevre kirlenmesi konusunda birlikte mücadele verdikleri ve başarılı olduğu konuşulurken  öte yandan işsiz kalan 230 a yakın kişinin de ramazan ayı ve sonunda gelecek bayram içinde sıkıntılı bir sürecinde başlayacağı ifade edilmekte.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO