Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Emekliler Haftası Kutlanıyor

Karabük TÜED Başkanı Celal

Karabük TÜED Başkanı Celal Bulut  24-30 Haziran tarihleri arası Türkiye’de Emekliler Haftası olarak kutlanacaktır” diyerek yazılı bir açıklama yaptı.

Bulut açıklamasında şöyle dedi ”  Dünyanın yetiştirdiği en büyük lider ve devlet adamı olan Mustafa Kemal Atatürk’ün emekli oluşunun 91. yılıdır.

Ulu Önderin dediği gibi “Bir milletin yaşlı vatandaşlarına ve emeklilerine karşı tutumu, o milletin yaşama kudretinin en önemli kıstasıdır” Emeklilerimiz bu ülkenin kalkınmasında emeğini harcamış, emeklilerimizin ülkenin her yerinde alın teri vardır.

Emeklilerimiz promosyonun verilmesi, evi olmayan emeklilerimiz için yaptırılan Toki konutları ve bayram ikramiyeleri için hükümetimize teşekkür eder. 2000’den sonrasının intibakı, ek ödemenin yükseltilmesi, tüfeden çıkmayı, adil bir zammın yapılmasını beklemektedir.

Vatanına, milletine, bayrağına ve dinine sahip çıkan; eli nasırlı, yüzü nurlu, ağzı dualı, eli öpülesi emeklilerimize hizmet edeni emeklilerimiz asla unutmaz ve onlara dua eder. Emekli anadır, emekli babadır. 24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin vatanımıza, milletimize ve yöremize hayırlar getirmesini dilerim.

Emekli, dul ve yetimlerimizin Emekliler Haftasını kutlar; sağlık, sıhhat ve uzun ömürler dilerken, önlerinde saygı ile eğilirim.”